У Білій Церкві випускник на інвалідному візку не зміг відсвяткувати останній дзвоник через вчительку

У Білій Церкві випускник на інвалідному візку не зміг відсвяткувати останній дзвоник через вчительку

Фото: Волинь Post

За словами хлопця, останні пів року він мріяв відсвяткувати останній дзвоник, проте класна керівниця навіть не звернула уваги на те, що Артем приїхав на святкову лінійку.

У Білій Церкві на Київщині 11-класник на інвалідному візку не зміг відсвяткувати останній дзвоник через класну керівницю.

Про це випускник Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20 Артем Батрак повідомив у Facebook.

Хлопець пояснив, що класна керівнця проігнорувала його та однокласницю нібито за те, що вони були на інвалідних візках.

"Я навчався у Білоцерківському опорному ліцеї номер 20. Моя класна керівниця Гончар Тамара Борисівна навіть не звернула уваги на те, що я приїхав! Не поставила мене до мого класу, не запросила до школи! Повністю проігнорувала мене та мою однокласницю Поліну, яка також на інвалідному візку! Ніби ми не її учні, а просто діти з вулиці! Ще й на інвалідних візках", - написав Артем. 

Хлопець додав, що про свій останній дзвоник мріяв пів року, уявляв, як мама з усіма його однокласниками заводить до школи на останній урок, як йому одягають стрічку випускника.

Випускник Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20 Артем Батрак / Фото: із соцмереж

Випускник розповідає, що байдужість класного керівника його шокувала.

"Мені стало огидно бути присутнім на лінійці! Моя мрія розбилась в один момент! Дякую, рідним що мене підтримали! Що не дали розревітись на лінійці!", - підсумував хлопець.

ТСН.ua намагався отримати коментар керівництва Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20, проте жоден із телефонів, зазначених на офіційному сайті закладу, наразі не відповідає.

Нагадаємо, 12-річного хлопчика вигнали зі школи через напис на футболці.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація