"Тут нічого лячного немає": Данілов прокоментував неявку Кличка на засіданні РНБО

"Тут нічого лячного немає": Данілов прокоментував неявку Кличка на засіданні РНБО

Секретар РНБО сподівається, що наступного разу у мера Києва знайдеться час на відвідання засідання.

Секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов пояснив, для чого мера Києва Віталія Кличка терміново запросили на засідання РНБО. За його словами, з Кличком хотіли обговорити знесення історичної садиби Барбана цієї ночі.

Про це Данілов розповів на брифінгу РНБО 20 серпня. 

"Ми отримали лист від міністра культури пана Ткаченка на засідання РНБО. Він попросив підняти питання, що стосується руйнування традиційного історичного середовища в місті Київ. Ми запросили Кличка, щоб поспілкуватися саме з цього питання. На превеликий жаль, він, з нам поки що невідомих причин, не зміг бути на засіданні РНБО. Тому розгляд цього питання відбувався за його відсутності.

Сподіваюся, що наступного разу у Віталія Анатолійовича знайдеться час для того, щоб відвідати засідання РНБО. Тут нічого лячного немає, ми розбираємося з тими питання, які є вкрай важливими для нашої держави і її мешканців", - заявив Данілов.

Нагадаємо, Кличко заявив, що не зможе відвідати сьогоднішнє засідання РНБО, тому що перебуває у робочій поїздці в справах Асоціації міст України на Чернігівщині.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав таку заяву Кличка відмовкою.

Повʼязані теми:

Наступна публікація