Турчинов заперечив, що йому належало авто, яке вибухнуло на Оболоні

Турчинов заперечив, що йому належало авто, яке вибухнуло на Оболоні

Турчинов заперечив, що йому належало авто, яке вибухнуло на Оболоні

Ім'я постраждалого власника машини не розголошують.

На столичній Оболоні  підірвали елітний автомобіль. Власнику пощастило - у нього лише незначні подряпини та контузія, йдеться у ТСН.16:45.

Елітна автівка, "козирний" номер, і сотні уламків навкруги – такий вигляд має місце злочину. Свідки вражені, що водій, який стояв біля автівки,  після такого  вибуху  вижив.

"Кажуть, його відкинуло просто. Контузія, від вибуху контузія", - розповідають про стан потерпілого.

"Слава тобі господи, що він живий залишився, я так злякалася, що у мене асфальт з-під ніг пішов. Я дуже злякалась", - каже сусідка.

Особу власника машини не розголошують, тим часом у Мережі пишуть, що авто належить секретарю РНБО Олександру Турчинову. Він це спростовує.

"Олександр Турчинов працює у звичайному режимі. Автомобіль, яким він користується, не вибухав. Вороги можуть не радіти", - йдеться на сайті Турчинова.

Вибухотехніки перевірили, чи немає навколо інших бомб. На місці вибуху працювали десятки правоохоронців. Поки одні збирають уламки, інші -- опитують свідків та вилучають відео з камер спостережень.

Мешканці будинку кажуть, що серед їхніх сусідів чимало впливових осіб, тож подію пов'язують з діяльністю власника авто. Людям страшно, що поряд з вибухівкою міг бути будь-хто з них. Крім автомобіля, в який заклали вибухівку, сильно постраждала сусідня, також елітна, машина.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

На столичній Оболоні стався вибух

На столичній Оболоні стався вибух

Повʼязані теми:

Наступна публікація