Туман із каналізації: у Києві на проспекті Лобановського прорвало труби

Туман із каналізації: у Києві на проспекті Лобановського прорвало труби

Фото: Facebook/Влад Антонов

У повітрі утворився пар, схожий на сильний туман.

Увечері 12 жовтня на проспекті Лобановського в Києві прорвало труби гарячого водопостачання.

Про це повідомляє dtp.ua у Facebook.

У результаті частину проспекту залило водою з каналізаційного люка. Від гарячої води в повітря піднявся пар.

У кого там немає гарячої води? Виходимо на вулицю!:) Увечері 12 жовтня на проспекті Лобановського прорвало труби гарячого в...

Опубліковано Владом Антоновим 12 жовтня 2017 р.

Труби прорвало на проспекті Лобановського, 126 — навпроти заправки «ANP». Ймовірною причиною інциденту може стати початок опалювального сезону.

Біля місця, де прорвало трубу, вже утворилася велика калюжа. Вода з каналізаційного люка весь час надходить. Як результат, у повітрі утворився пар, схожий на сильний туман.

Нагадаємо, що раніше відео, на якому зафіксовано момент прориву труби у Києві на Голосіївському проспекті, за три дні зібрав понад 2,5 млн переглядів на сторінці ТСН у Facebook.

Унікальні кадри з трьох камер спостереження ТСН опублікувала 29 травня, в день аварії. Найбільші світові ЗМІ використовували відео ТСН у своїх матеріалах, зокрема, ABC News, СNN і інші.

Нагадаємо, аварія сталася в результаті прориву труби діаметром 80 см. За словами очевидців, фонтан води досягав 7 поверху, розбив вікна будівель і припарковані машини. Воронка, що утворилася, становить мінімум 20-30 метрів. У "Київенерго" обіцяють, що збитки постраждалим буде компенсований у встановленому законодавством порядку.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Труби
Наступна публікація