Туалет, душ, телевізор і мікрохвильовка: у столичному СІЗО відкрили платні камери у сканді-стилі (фото)

Туалет, душ, телевізор і мікрохвильовка: у столичному СІЗО відкрили платні камери у сканді-стилі (фото)

Фото: УНІАН

Вартість перебування у камері - 12 тисяч гривень на місяць.

18 травня у Київському слідчому ізоляторі презентували 18 відновлених камер.

Як пише УНІАН, кожна камера облаштована за норвезьким зразком. У ній є душова кабіна, туалет, телевізор, мікрохвильова піч, чайник, а також одно- або двомісні ліжка залежно від типу камери.

На першому та другому поверхах корпусу СІЗО, де відновили камери, є також пральня, кімната для охорони та пост спостереження з відеокамерами. Як і в камерах, які були відновлені декілька років тому, перебування впродовж місяця для арештанта обійдеться в 12 тисяч гривень незалежно від того, одномісна ця камера чи двомісна.

Як повідомила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька, у відремонтованих камерах зможуть утримувати 32 особи. Вона додала, що Мін'юст має намір і далі відновлювати камери у слідчому ізоляторі Києва. За її словами, ремонт камер відбувся за рахунок коштів, отриманих від в'язнів, які користуються платними камерами, відновленими раніше:

Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

"Ми розраховуємо, що і цей корпус буде зайнятий, а це означає, що 400 тис. грн у місяць ізолятор отримуватиме на спецфонд капітальних видатків і сам себе зможе поступово реконструювати", - пояснила Висоцька.

Часткове фінансування відбулося і за рахунок капітальних видатків. Висоцька також зауважила, що всього в слідчому ізоляторі 2 тис. 300 осіб, а платних камер є не більше, як на 48 осіб. Крім того, вона прокоментувала наміри Мін'юсту продати слідчий ізолятор на Лук'янівці та спорудити новий на околиці міста.

Нагадаємо, в Австралії біженці вирили під центром утримання мігрантів 20-метровий тунель. Активісти опублікували відео, на якому один із біженців риє підземний хід.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація