ТСН показала кадри нашумілого бунту "торнадівців" у київському СІЗО

ТСН показала кадри нашумілого бунту "торнадівців" у київському СІЗО

Екс-керівник підрозділу мав прапор із забороненою в Україні символікою.

Суд визнав законним переміщення засудженого екс-бійця роти спецпризначення "Торнадо" із Лук’янівського СІЗО в ізолятор на території Київщини. Чоловік, імені якого не називають у прес-службі Генпрокуратури, поскаржився після масового бунту минулого тижня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Приборкавши його, поліція вивезла трьох із семи засуджених в інші СІЗО. ТСН отримала кадри, як засуджені за грабежі, розбої та ґвалтування екс-торнадівці виявляли злісну непокору правоохоронцям. Вони навіть підпалили запальну суміш, через що постраждав один зі спецпризначенців.

ТСН отримала кадри непокори екс-бійців "Торнадо" у Лук'янівському СІЗО

ТСН отримала кадри непокори екс-бійців "Торнадо" у Лук'янівському СІЗО

У камері поліція виявила холодну зброю, смолоскипи, декілька літрів міцного алкоголю. А в екс-командира підрозділу Руслана Онищенка знайшли прапор із забороненою в Україні нацистською символікою.

Як повідомлялося, зранку 9 серпня обвинувачені колишні бійці спецроти міліції "Торнадо" влаштували заколот проти етапування з Лук'янівського СІЗО. Затримані вчинили опір й забарикадувалися в камерах ізолятора. До їхнього етапування довелось долучити Нацгвардію. За допомогу екс-бійцям "Торнадо" в організації бунту покарають двох співробітників Лук’янівського СІЗО. Про це повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції України Юрій Маслак.

Повʼязані теми:

Наступна публікація