Труханів острів у Києві закрили для машин на усе літо

Труханів острів у Києві закрили для машин на усе літо

Фото: УНІАН

Таке рішення ухвалили, щоб не заважати відпочивальникам.

Відсьогодні, 9 червня, у Києві на літній сезон частково обмежили в'їзд транспорту на Труханів острів.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Еспресо.TV.

"У літній сезон ми особливу увагу приділяємо підвищенню рівня комфорту у зонах відпочинку людей. Такий захід сприятиме безпеці пішоходів та велосипедистів і мінімізує ризик виникнення аварійних ситуацій. У найкоротші терміни такі обмеження почнуть діяти на всіх дніпровських островах", - сказав він.

Зокрема, було встановлено дорожній знак "Рух заборонено" який забороняє проїзд транспорту на територію острова з 08:00 до 22:00, окрім транспорту, що рухається за встановленими маршрутами та обслуговує громадян, чи належить громадянам, які проживають або працюють у цій зоні.

Також островом їздитиме транспорт, що обслуговує тутешні заклади.

Для відпочивальників організують перевезення громадським транспортом: автобусом, що курсуватиме від Московського мосту до Пішохідного мосту, а також електричним міні-потягом.

Нагадаємо, у Києві від 9 червня перекриють центр через "Безвіз"Від 9 до 13 червня на Європейській площі, а 10 червня на вул. Хрещатик заборонять рух транспорту через концерт "Безвіз".

Зокрема, на час проведення суспільно-мистецької акції та концерту "Безвіз" заборонять рух усіх видів транспорту, шлях курсування яких проходить через місця проведення заходу. 

Так, рух заборонять із 22:00 9 червня до 23:00 13 червня на Європейські площі, а також із 8:00 до 23:30 10 червня на вул. Хрещатик (від Європейської площі до вул. Богдана Хмельницького). 

Маленьке ручне білченя знайшли на столичних Осокорках у пляжному барі

Маленьке ручне білченя знайшли на столичних Осокорках у пляжному барі

Повʼязані теми:

Наступна публікація