Троє депутатів Київради ухилилися від військової служби і тепер постануть перед судом

Троє депутатів Київради ухилилися від військової служби і тепер постануть перед судом

Київрада / Фото: Київрада

Підозрювані всупереч встановленому порядку домоглися оформлення відрядження до Київської МВА.

Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох депутатів Київської міської ради, які протягом майже року ухилялись від військової служби.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Як встановило розслідування, четверо військовослужбовців однієї із військових частин ТРО, троє з яких – депутати Київради, ще один – помічник столичного депутата, протягом майже року ухилялись від служби.

Так, за сприяння керівника одного зі структурних підрозділів Київської міської військової адміністрації та командира військової частини ТРО підозрювані всупереч встановленому порядку домоглися оформлення відрядження до Київської МВА.

Водночас київські депутати і помічник отримували грошове забезпечення із військової частини, в якій, як вважалося, проходять службу.

  • Підозрюваним депутатам і помічнику інкриміновано ухилення від несення обов’язків військової служби за попередньою змовою групою осіб;
  • керівнику структурного підрозділу КМВА – пособництво в ухиленні військовослужбовців від несення обов’язків військової служби;
  • командиру військової частини ТРО – перевищення повноважень.

До слова, Верховна Рада планує заборонити публікувати в Реєстрі судові рішення щодо мобілізації, ухиляння від військового обов'язку та військового обліку, а також щодо колаборантів та державних зрадників. Усі ці рішенння можуть стати закритими для громадськості.

Читайте провідні новини дня:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація