Трохи забарилася на ескалаторі: у київському ТРЦ жінка жорстоко побила дівчину (фото)

Трохи забарилася на ескалаторі: у київському ТРЦ жінка жорстоко побила дівчину (фото)

Фото: Київ Оперативний

Дівчина отримала травму голови, втрату крові й змушена була узяти лікарняний.

У Києві в ТРЦ Ocean Plaza жінка напала на дівчину через те, що вона призупинилася на ескалаторі й нібито заважала їй пройти. Нападниця двічі штовхнула дівчину і побила її парасолькою, яку відібрала у постраждалої.

Про це повідомив "Київ оперативний" та оприлюднив фото.

Дівчина отримала травму голови, втрату крові й змушена була узяти лікарняний. У дівчини на обличчі тепер залишиться шрам.

За словами постраждалої, цього дня вона прогулювалася з другом торговим центром. Вони вже зібралися виходити й почали спускатися ескалатором. Коли дівчина трохи забарилася, її штовхнула в спину незадоволена жінка.

"Я зупинилася перед заходом на ескалатор. Ця жінка, разом з чоловіком, напевно, йшли позаду мене, тому що я відчула тільки сильний поштовх і фразу: "Ти стоїш чи ти йдеш?". Я пропустила цей момент й коли ми спустилися вниз, то пішли швидше, я обернулася подивитися на дівчину, на що почула фразу: "Що ти дивишся на мене? Що, сказати мені щось хочеш?". Я відповіла, що хочу і дивлюся", - розповіла постраждала.

Фото: Київ Оперативний

Напевно, така відповідь розізлила жінку, вона підбігла й штовхнула дівчину просто в скляні двері.

Дівчина сказала, що жінка неадекватна й це ще більше розлютило нападницю. Вона почала кричати: "Ти не знаєш, з ким зв’язалась, ти зараз будеш бігти від мене", а потім вихопила у дівчини парасольку й почала бити її в обличчя.

Постраждала викликала на місце інциденту поліцію та швидку.  Проте нападниця до того часу вже зникла.

Дівчина збирається її розшукати, щоб жінка відповіла за свої дії.

"Я вважаю, що ця людина повинна понести відповідальність за свій вчинок, і я це точно просто так не залишу. А завтра чиясь дитина випадково стане їй на ногу, то вона її вб'є? Це неадекватна людина, їй не можна перебувати у суспільстві", – зазначила дівчина.

Зазначимо, що чоловіки у конфлікт не втручалися.

Паблік "Київ оперативний", що опублікував інформацію про цей інцидент, готовий почути також іншу сторону конфлікту.

Нагадаємо, у Києві керівник ОСББ накинувся на підлітка, який повертався додому, та ледь його не вбив

Повʼязані теми:

Наступна публікація