Тріснуте скло на пішохідному мості у Києві замінять за два дні – КМДА

Тріснуте скло на пішохідному мості у Києві замінять за два дні – КМДА

Фото: facebook/Віталій Кличко

Спеціалісти вивчають відео з камер спостереження.

Тріснуте бокове скло, яке розташоване під поручнем пішохідно-велосипедного мосту у Києві, замінять за два дні.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація із посиланням на комунальне підприємство "Інженерний центр".

Демонтаж та заміну скла планують на середу, 31 липня. Пошкоджене скло направлять на експертизу, щоб встановити причини пошкодження.

Також спеціалісти вивчають відео з камер спостереження, щоб з’ясувати, чи не було здійснено акту вандалізму, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 травня міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу. 27 травня третє скло замінили. Поліція відкривала кримінальне провадження через пошкодження мосту.

11 липня кияни зафіксували тріщину на пішохідному мості – пошкодження побачили на так званій "материковій" частині мосту, яка прилягає до ґрунту. Також містяни помітили, що ослабли сталеві канати, що є складовою частиною бортів мосту.

Нова травма: на пішохідному мосту у Києві знову тріснуло скло

Нова травма: на пішохідному мосту у Києві знову тріснуло скло

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація