У столиці офіційно відкрили новий в'їзний знак за 1,6 млн гривень

Новий знак виготовили з металу, тому він має прослужити довше. 

26 червня мер Києва офіційно відкрив новий в'їзний знак у столицю на Бориспільському шосе. Конструкція разом із експертизою, проектними роботами, виготовленням та встановленням обійшлися в 1 млн 629 тис. грн. 

До кінця року замінять і інші п'ять знаків, йдеться на сайті Віталія Кличка.

"На шести в'їздах до Києва ми плануємо встановити нові архітектурно-дорожні в'їзні знаки. Це перше, що бачить людина, приїжджаючи до будь-якого міста. І особливо важливо, що сьогодні ми відкриваємо цей знак на Бориспільському шосе, яке веде з аеропорту "Бориспіль" до столиці. І буде зустрічати кожного гостя, який прибуде до Києва. До кінця року ми плануємо встановити нові символи на межі міста на п'яти різних в'їздах у столицю", – заявив Кличко.

Старий в'їзний знак виготовили близько 40 років тому. Він був уже в поганому стані, букви похилилися. Новий виготовили з металу, навколо нього упорядкували клумбу. Літери – 3 метри заввишки, а скульптура Архистратига Михаїла – понад 8 метрів. У темну частину доби знак підсвічуватимуть.

За словами мера, новий знак має створювати приємне враження про місто та викликати позитивні асоціації. Архистратиг Михаїла - охоронець, покровитель міста. Він уже давно з мечем захищає Київ.

Зауважимо, скульптура Архистратига є і на Хрещатику. За часів Януковича активісти вимагали замінити архангела на Гавриїла.

Дизайн інших знаків поки не затвердили, проте визначилися з їхнім розташуванням. На кожному з них планують зобразити якусь особливість чи архітектурну пам'ятку столиці.

Нагадаємо, нещодавно у Києві обрали найкращі пляжі. Вперше три пляжі отримали престижну міжнародну відзнаку "Блакитний прапор". Відповідний стяг на одному з них уже розмістив мер Києва Віталій Кличко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація