Травесті-діви на платформі й близько трьох тисяч учасників ходу: у центрі Києва відбувся "Марш Рівності"

Акція завершилась біля станції метро "Льва Толстого".

У центрі Києва завершився хід учасників Маршу рівності "КиївПрайд-2018".

Як повідомив кореспондент ТСН, у заході взяли участь близько трьох тисяч осіб.

Колона учасників Маршу пройшла від Будинку вчителя на вулиці Володимирська до площі Льва Толстого.

Поміж активістів також їхала машина з платформою, на якій танцювали травесті-діви. Люди тримали в руках плакати "Права людини важливіші за традиції", "Неоліт скінчився. Культ родючості неактуальний" та скандували гасла "Право на кохання та вільне існування". Також учасники "КиївПрайду" дякували поліції за її роботу під час заходу.

За словами кореспондента, у колоні також були помічені посол Канади в Україні Роман Ващук, депутат Європарламенту від Німеччини Ребекка Хармс, народний депутат України Сергій Лещенко, а також екс-учасниця проекту "Голос країни", дівчина-трансгендер Зіанджа та травесті-діва Монро.

Зазначимо, коли колона дійшла до метро, декілька противників акції стали в її голові, вигукуючи гасла проти.

Після цього було оголошено, що хід завершено й учасники мають розходитися. 

Наразі правоохоронці залишаються довкола ділянки дороги, де відбувалася акція.

Підписуйтеся на сторінку ТСН live та приєднуйтеся до нашого стріму з центру Києва, де відбувається Марш рівності «КиївПрайд 2018». Він стартує біля Національної опери. Аби уникнути сутичок і провокацій, за порядком цього дня стежитимуть близько 5 тисяч поліцейський та військових Національної гвардії.

Опубликовано ТСН Live 16 июня 2018 г.

Нагадаємо, зранку група зі 150 противників "Маршу Рівності" перекрила дорогу маршруту учасників заходу. Поліція відтіснила їх для уникнення провокацій. У націоналістів та представників релігійних громад трапилися дві сутички із правоохоронцями. 56 людей було затримано.

Повʼязані теми:

Наступна публікація