"Тотальний карантин": київська епідеміологиня назвала терміни нового локдауну

"Тотальний карантин": київська епідеміологиня назвала терміни нового локдауну

Фото з власного архіву

Катерина Сояк переконана, що потрібно повертати суворіші карантинні заходи.

У майбутньому кількість хворих може стати проблемою. Епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк оцінила сценарій різкого збільшення кількості хворих на коронавірус.

"У Києві лікарні вже переповнені. Тому однозначно потрібно ставити питання про розгортання додаткових госпіталів", - розповіла Сояк у коментарі "Главреду".

Катерина Сояк вважає, що в нових тимчасових госпіталях, відкриття яких анонсує влада, потрібно буде мотивувати співробітників великими зарплатами.

"Або чимось ще, тому що сьогодні і в стаціонарах, які і так не дуже оснащені всіма фахівцями, не вистачає людей. Багато в чому і тому, що значна частина медиків, які там працюють, знаходяться на лікарняних. Тому, ймовірно, треба буде залучати всіх - і студентів, і тих медиків, які зараз не працюють", - уточнила лікарка.

Катерина Сояк переконана, що потрібно повертати суворіші карантинні заходи..

"Коли ми навесні запроваджували карантин, то ми кількість хворих змогли розтягнути в часі. Зараз певні карантинні заходи, можливо, не такі тотальні, як раніше, але потрібно повертати, інакше ми просто не розвантажимо систему охорони здоров'я. Якби ми за літо підготували стаціонари, владнали питання з наявністю кисню в лікарнях, то тоді ми б могли сподіватися на те, що протягнемо без карантину. Але оскільки наші лікарні на тому ж рівні, що і навесні, то, очевидно, що ми знову будемо в карантині вже за пару тижнів", - підсумувала лікарка.

Нагадаємо, раніше епідеміологиня Катерина Сояк розповіла, як відрізнити коронавірус від ГРВІ та грипу

МОЗ розробило алгоритм дій у разі стрімкого погіршення ситуації з коронавірусом

МОЗ розробило алгоритм дій у разі стрімкого погіршення ситуації з коронавірусом

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація