Топ-менеджер "Київміськбуду" заявив про зникнення пістолета, з якого буцімто стріляли по ньому

Топ-менеджер "Київміськбуду" заявив про зникнення пістолета, з якого буцімто стріляли по ньому

Фото: pixabay.com

В поліції ж кажуть, що зброя в учасників конфлікту була тільки в руках посадовця.

Бійці та стрілянині чиновника Київради та родини з Василькова передував дорожній конфлікт і погоня двох іномарок. Але свідчення учасників подій суттєво різняться, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Васильківці Руслан, Ярослав і Роман оговтуються від пережитого. Вони кажуть, що повертався зі столиці на своєму "Мерседесі", коли їх на трасі підрізала "Тойота". "Світлом поморгали – вони не зупинились. Ми вирішили їхати за ними. Думав, може, п'яні, а може, в угоні машина", - твердить Руслан Діденко. Після 15-хвилинної погоні обидві машини зупинились на паркувальному майданчику між пожежною частиною та поліцейським відділком. Там, за словами Діденка, водій і пасажир "Тойоти" підбігли до них, тримаючи в руках ніж та автомат.

Суперечка чиновника Київради та родини з Василькова закінчилася стріляниною

Суперечка чиновника Київради та родини з Василькова закінчилася стріляниною

Бійку припинила поліція охорони, котра почула звук пострілу. З'ясувалося, що в "Тойоті" разом із водієм був керівник управління правового забезпечення діяльності Київради та голова наглядової ради "Київміськбуду" Володимир Солончак. Чиновник каже, що став жертвою нападу злочинного угруповання. "Незрозумілі жести, постріли в мій автомобіль", - описує ситуацію він. І додає, що до радикальних дій і пострілу з карабіну в повітря вдалися, коли були загнані в глухий кут переслідувачами. "Вони йшли на нас, погрожували родині, мені, водієві. Пістолет був у руках у найстаршого", - твердить Солончак.

Обидві сторони написали заяви до поліції, однак чиновник стверджує, що правоохоронці загубили пістолет, із якого по ньому стріляли. У поліції ж кажуть, що зброю виявили лише у чиновника. "Попередньо встановлено, що стрільбу влаштували із мисливської зброї", - наголосила представник поліції Віталія Грохольська. Наразі автомобілі поставили на штрафмайданчик, карабін вилучили. На учасників невдовзі теж чекає експертиза – медична.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація