Ткаченко закликав Кличка компенсувати збитки для культури через тритижневий суворий карантин у Києві

Ткаченко закликав Кличка компенсувати збитки для культури через тритижневий суворий карантин у Києві

Фото: УНІАН

Очільник Мінкульту готовий поділитися досвідом з київською владою щодо того, як впровадити механізм компенсацій.

Міністр культури на інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що суворі карантинні обмеження, які ввели у Києві на три тижні, створюють напружену ситуацію для роботи культури та креативних індустрій. Влада має запропонувати компенсацію за збитки для культури, з чим Мінкульт готовий допомогти.

Свою думку з цього приводу очільник Мінкульту виклав у дописі на Telegram-каналі. 

"Ситуація напружена. Хоч помаранчева зона зберігається, але локдаун для культури та креативних індустрій з 20 березня – однозначно, спірне рішення. Нагадаю, що саме культура та креативний бізнес сумлінно дотримувались і дотримуються вимог санепідем. обмежень та зазнали найбільших економічних збитків через пандемію COVID-19. Приймаючи подібне, потрібно зважати на наслідки і запропонувати компенсацію за збитки для культури. Від МКІП ми готові поділитись досвідом з КМДА та підказати, як впровадити механізм компенсацій. 

Пане мере, бо чому у цих умовах залишається працювати громадський транспорт – не може бути просто риторичним питанням, погодьтесь. Покажіть свою небайдужість до культурно-креативної сфери. З боку міністерства, ми готові допомогти", - написав Ткаченко. 

Нагадаємо, через жорсткий карантин, який тривав в Україні від 8 до 24 січня включно 2021 року, українським фізичним особам-підприємцям, які постраждали через карантинні обмеження, держава виплатила по 8 тис. грн. А також списала окремі борги зі сплати податків і компенсувала витрати зі сплати ЄСВ.

Новини України: у столиці запровадять локдаун від 20 березня

Новини України: у столиці запровадять локдаун від 20 березня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація