Тищенко пояснив, чому вирішив допомогти лимонами після вибуху будинку в Києві

Тищенко пояснив, чому вирішив допомогти лимонами після вибуху будинку в Києві

Фото: УНІАН

Депутат каже, що таким було прохання лікарів.

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко каже, що в день вибуху в будинку у Києві привіз на місце події лимони на прохання лікарів.

Про це він розповів у Facebook.

"Хочу розказати, як все було насправді: я просто підійшов до лікарів і спитав, яка потрібна допомога. Мене попросили привезти лимони і лід. Таким було прохання лікарів, навіть, якщо тут воно комусь може здатися дивним. І лише зараз знайшлося це відео, яке підтверджує, що везти лимони людям, які щойно пережили вибух, це не мої вигадки", — написав Тищенко і додав "відеодоказ".

Депутат каже, що тоді "ніхто не думав, що зі сторони це комусь може здаватися смішним". "Мені до глибини душі прикро було бачити ці насмішки з лимонів", — додав він.

  • Нагадаємо, вибух у багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 у Києві стався у неділю вранці, 21 червня, коли більшість мешканців були вдома. 
  • Під час вибуху загинули п'ятеро людей. Троє із них - родина 18-річної Анастасії Недашковської
  • Результати експертизи свідчать, що вибух, наімовірніше, стався через газову суміш. Попередні тести показали, що в частково обваленому будинку вибухівки не було. Утім, правоохоронці ще не оголосили підозру жодній людині, яка може бути причетна до цієї трагедії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація