Тимошенко: Головний автовокзал Києва – флагманський проєкт змін на ринку автостанцій

Дата публікації
Перегляди
210
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко: Головний автовокзал Києва – флагманський проєкт змін на ринку автостанцій

У Києві після реконструкції відкрився Центральний автовокзал, який працюватиме за принципами співпраці з перевізниками та надаватиме сучасні сервіси пасажирам.

Подробиці розповів у Facebook заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Головний автовокзал столиці модернізували вперше за 60 років. Поки столична влада не може дати ради із заторами та облаштуванням транспортної інфраструктури у Києві, центральна влада у партнерстві з приватними інвесторами налагоджує логістику пасажирських автобусних перевезень", - каже Тимошенко.

Він нагадав, що минулого року Фонд держмайна провів аукціон з продажу комунального підприємства "Київпассервіс" приватним інвесторам за 231 млн грн. Цьому КП належали Центральний автовокзал і ще 23 автостанції у Києві та області.

"Це показовий кейс того, як приватизація ключових, але абсолютно застарілих інфраструктурних об’єктів перетворює їх на ефективні транспортні вузли", - каже Тимошенко.

Нові власники інвестували в реконструкцію автовокзалу понад 100 млн гривень. Тут з’явились зручні зали очікування, кімната матері та дитини, каси з квитками на рейси офіційних та перевірених перевізників, фудкорти, готель на 34 номери. Крім того, вся територія пристосована для маломобільних груп населення.

Змінилась і філософія співпраці з перевізниками: замість 30% з кожного квитка у пошарпаному автовокзалі з поганим сервісом, перевізники платитимуть 15% квитка за заїзд на комфортний для пасажирів вокзал.

"Головний автовокзал столиці – наразі флагманський проєкт змін на ринку автостанцій. Нові власники планують поширювати інноваційні підходи до роботи і на інших автовокзалах", - додав Тимошенко.

Як повідомляє Міністерство інфраструктури, автовокзал прийматиме 7 тисяч пасажирів на день, рейси відправлятимуться до всіх обласних центрів та сусідніх країн. Квитки доступні для продажу і бронювання онлайн.

Раніше Кирило Тимошенко заявляв, що цього року почнеться реконструкція в аеропортах Житомира, Кривого Рогу, Ужгорода, Вінниці, Чернівців, Рівного, Полтави, Дніпра, Херсона та інших. Це частина стратегії відновлення регіонального авіасполучення за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Дата публікації
Перегляди
210
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація