Тіло загиблого в Києві двірника-індуcа досі в Україні: що кажуть у посольстві

Дата публікації
Перегляди
531
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тіло загиблого в Києві двірника-індуcа досі в Україні: що кажуть у посольстві

Фото: Прокуратура міста Києва

Коли рідні зможуть побачити і поховати Автара за своїми традиціями - наразі невідомо.

Тіло загиблого в Києві індуса Автара С., який працював двірником на Борщагівці, ще досі перебуває в Україні. Коли ж його доправлять на батьківщину - станом на 27 січня невідомо.

У посольстві Індії в Україні ТСН.ua вчора, 26 січня, розповіли, що проблем з документами покійного жодних немає, а його тіло транспортують якнайшвидше, ймовірно, впродовж цього тижня, а витрати відомство візьме на себе. Також у посольстві зазначили, що тримають постійний зв'язок із сім'єю померлого.

Утім вже наступного дня, сьогодні, 27 січня, на уточнення, чи відома вже точна дата репатріації тіла Автара С., у посольстві Індії нам відповіли, що така інформація наразі відсутня. Тож коли рідні зможуть побачити та поховати Автара за своїми традиціями - наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше брат померлого розповів ТСН.ua, що його сім'я у відчаї, адже не має змоги, ані організувати транспортування тіла Автара до Індії, ані за нього заплатити. Вартість репатріації - 3 тисячі доларів, утім його родина - незаможна і така сума для неї - непідйомна. Згодом у посольстві Індії нам повідомили, що покриють витрати за репатріацію свого громадянина.

Як відомо, 37-річний Автар трагічно помер у Києві 14 січня. Чоловік працював двірником, щоб заробити грошей і намагався виготовити документи, які у нього вкрали. Свою роботу виконував сумлінно, розповідають сусіди, і додають, що чоловік був добрим і нікому не відмовляв у допомозі. Утім, в іноземця виникли проблеми із здоров'ям, він потрапив до реанімації, але вже за три дні, із незрозумілих причин, опинився на вулиці. Зайти до своєї єдиної нічліжки у підвалі він не зміг, адже той виявився зачиненим. Знайшли Автара в тоненькій сорочці, джинсах і одному кросівку в розваленому автобусі на вулиці, яку він прибирав. У цей день у столиці лютував мороз. 

За словами поліції, смерть чоловіка настала в результаті гострої ішемічної хвороби серця. В Автара залишилась мати і сестри в Індії, а також брат, який наразі перебуває в Німеччині. Родина Автара хоче доправити його тіло додому для поховання, адже має багато традицій і хоче їх дотримуватися.

На столичній Борщагівці в покинутому автобусі знайшли тіло двірника-іноземця

На столичній Борщагівці в покинутому автобусі знайшли тіло двірника-іноземця

Автори: Оксана Руда, Лінда Хурані

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
531
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація