The Economist включив Київ до десятки найгірших міст для життя

The Economist включив Київ до десятки найгірших міст для життя

Підземний перехід у Києві, архівне фото / Фото: Reuters

Показники української столиці стрімко впали.

Київ потрапив до десятки найменш комфортних для життя міст у світі. Про це свідчать дні щорічного рейтингу впливового видання The Economist.

Столиця України опинилася на 131-му місці з 140. Гіршими за Київ у рейтингу опинилися Дуала (Камерун), Хараре (Зімбабве), Карачі (Пакистан), Алжир (Алжир), Порт-Морсбі (ПНГ), Дакка (Бангладеш), Тріполі (Лівія), Лагос (Нігерія) та Дамаск (Сирія).

10-ка найгірших для життя міст / Фото: The Economist

Примітно, що за останні п'ять років Київ продемонстрував найстрімкіше зниження позицій. Його показники в рейтингу знизилися на 21,4%.

Міста, які найбільше втратили позиції / Фото: The Economist

Експерти наголошують, що показники України демонструють певне покращення, однак перебувають під загрозою через заворушення, економічну нестабільність і війну на Донбасі.

Лідером рейтингу на найкомфортніше місто вже всьоме став австралійський Мельбурн. На другому місці - Відень (Австрія), на третьому - Ванкувер (Канада).

Також до першої десятки потрапили Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) і Гамбург (Німеччина).

Лідери рейтингу комфортних міст / Фото: The Economist

Російська столиця Москва у рейтнгу опинилася на 80-й позиції.

Раніше повідомлялося, що Україна другий рік поспіль обійшла Росію за рівнем соціального прогресу. Вона посіла 64 місце зі 128-ми, опинившись у групі країн, рівень соцпрогресу яких є вищим за середній. Україна лишила позаду Білорусь (65 місце) та Росію (67 місце). Тим часом Польща опинилася на 32 місці. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація