The Chemical brothers в Києві - головна музична подія червня Партнерський Матеріал

Дата публікації
Перегляди
1447
Поділитись:
WhatsApp
Viber
The Chemical brothers в Києві - головна музична подія червня

Спеціально для тих, кому кортить дізнатися подробиці, запущено хештег #thechemicalbrotherslive, за яким можна знайти фото і відео з тих виступів "братів", що вже відбулися в інших містах.

15 червня залі МВЦ в Києві виступить культовий британський дует The Chemical Brothers. Це вже третій візит електронного проекту в українську столицю за останні 12 років. Колись вони виступали в Палаці Спорту (2007 рік) і на фестивалі Atlas Weekend в 2018 році.

Нова нагода візиту британців - особлива! Буквально пару місяців тому вони випустили свій новий (дев'ятий за рахунком) альбом "No Geography" і відправилися в світовий тур на його підтримку. У перших містах, котрі бачили нову живу програму дуету, публіка залишилася в захваті. Критики вважають, що на сьогоднішній день - це одне з найкращих лайв-шоу на світовій електронній сцені.

Спеціально для тих, кому кортить дізнатися подробиці, запущено хештег #thechemicalbrotherslive, за яким можна знайти фото і відео з тих виступів "братів", що вже відбулися в інших містах.

Так, відомо, що шоу дуету складається з декількох ключових елементів.

Це приголомшлива хореографія з CGI-ефектами, що перетворює танцюристів за екраном в хмару рухомих світлових точок. Це сам по собі гігантський екран, на якому запускають міні-фільми від режисерів-постановників Адама Сміта і Маркуса Лайа. Кожному треку - свій фільм.

Нарешті, неймовірне світлове шоу. Буквально кожен звук і кожна нота синхронізовані зі спалахами світла або зміною колірної гами. Всього на сцені під час шоу буде встановлено понад сотні різних приладів.

Крім того, The Chemical brothers люблять несподівано дивувати публіку. Вони можуть спустити на захоплений натовп безліч величезних повітряних куль. Або випускають на сцену велетенського розміру роботів, котрі стріляють в зал променями червоних лазерів з очей.

Сама програма британців складається з матеріалу нового альбому "No Geography", який отримав позитивні оцінки в світовій пресі. Експерти виділяють сингли "MAH", "Free Yourself" і "Got to Keep On".

Ці роботи вже зараз можна занести в "золотий фонд" дуету, в чиїй дискографії за 30 років творчості накопичилося безліч знакових хітів.

Варто розраховувати на те, що чимало з цих робіт ми також почуємо 15 червня МВЦ. Формат програми "нові треки + колишні хіти" перетворює шоу The Chemical brothers в одне з найочікуваніших музичних подій літа для всіх шанувальників електронної музики.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1447
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація