Світ повинен знати про дикунство армії РФ, - Кличко взяв участь у міжнародному марафоні єднання місцевого самоврядування

Світ повинен знати про дикунство армії РФ, - Кличко взяв участь у міжнародному марафоні єднання місцевого самоврядування

Фото: скриншот з відео

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у міжнародному марафоні «Єднання місцевого самоврядування світу заради добробуту людей і миру» і показав, уламки снарядів, якими обстрілюють Київ.

Відео він виклав на своєму telegram-каналі.

«Сьогодні діалог відбувся між мерами кількох українських міст та  представниками місцевого самоврядування, зокрема, міст-побратимів  тих країн, які сьогодні приймають найбільше біженців з України. Це Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Словаччина. Транслюють марафон і для іноземних ЗМІ. Ми повинні показати і розказати світові про те, як Росія знищує Україну і вбиває мирних українців. Світ повинен знати про дикунство і особливу жорстокість російської армії. Про страждання українців. Про героїзм наших військових, які б’ються сьогодні за нашу незалежність і свободу. Захищають Україну від геноциду, який чинить Росія», - сказав Кличко під час марафону.

Кличко подякував партнерам за підтримку і допомогу та закликав ще більше об’єднати зусилля місцевого самоврядування України та світу, щоб чинити тиск на агресора та зупинити його.

Водночас мер Вільнюса Ремігіюс Шимашюс повідомив про підписання Вільнюської резолюції – звернення мерів європейських міст до Організації об’єднаних націй із закликом закрити небо над Україною. Резолюцію вже підписали мери Риги, Гданська, Тирани і Талліна. На його думку, резолюція це важливий інструмент тиску на ООН, тому він закликав своїх європейських колег не зволікати і підписати петицію.

Наступна публікація