Свідки пожежі у Гідропарку розповіли з чого все почалося

Свідки пожежі у Гідропарку розповіли з чого все почалося

Фото: ГУ ДСНС у Києві

Напередодні у комплексі робили переобладнання електрики

Пожежа у столичному Гідропарку - місце, де відпочивають тисячі киян, зайнявся один з тамтешніх клубів. Стовп диму було видно за кілометри, йдеться в ТСН.19.30.

Високий стовп чорного диму видно із обох берегів Києва. Посеред річки на острові палає чималий пляжний розважальний комплекс. Вогонь охопив зо півгектара дерев‘яних споруд на березі. Рятувальники гасять полум‘я і з землі і з води - з катера.

Світлана Василівна працює поруч, розповідає з чого все почалось: «Я чула запах горілої проводки , потім різко спалахнув вогонь».

На ексклюзивному відео ТСН початок пожежі. Зпершу з-під даху йде густий дим, потім виривається полум‘я. Ніхто з людей на щастя не постраждав «Три дні тому було закриття сезону», - кажуть працівники.

У столичному Гідропарку вщент згорів пляжний комплекс

У столичному Гідропарку вщент згорів пляжний комплекс

Рятувальники, каже жінка, прибули дуже швидко. Хоч вода і близько — це полегшує гасіння пожежі — врятувати дерев’яні споруди, кажуть надзвичайники, наврядчи б змогли.

Ті, хто працюють поруч припускають: могло спалахнути через електродроти - напередодні у комплексі робили переобладнання електрики.

За півтори години пожежу повністю ліквідують, але рятувальники не їдуть залишаються і поливають дерев’яні конструкції котлів. Пізніше до справи стануть фахівці, які скажуть через що зайнялося.

Кореспондент Антон Страшко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація