Свекруха голови НАЗК "взяла в заручники" детектива НАБУ і зачинила його в квартирі

Дата публікації
Перегляди
3181
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Свекруха голови НАЗК "взяла в заручники" детектива НАБУ і зачинила його в квартирі

Фото: УНІАН

Чоловіка вже випустили з приміщення.

Свекруха голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак зачинила в квартирі детектива Національного антикорупційного бюро, який прийшов вручити їй, як свідку, повістку на допит.

Це сталося ввечері п'ятниці, 10 листопада, в Києві.

Жінка "висловила бажання бути опитаною на місці та запросила детектива до квартири. Після допиту в момент підписання протоколу вона зателефонувала своєму синові (чоловікові голови НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол та замкнула детектива НАБУ у квартирі зсередини та сховала ключа. Поки він перебував у квартирі, на місце прибула голова НАЗК разом із чоловіком та повідомила працівникам НАБУ ззовні, що викликатиме на місце події ЗМІ. Працівники Бюро викликали 102 та до жодних силових дій не вдавалися", - ідеться в повідомленні НАБУ.

Детектива вже випустили з квартири.

10 листопада 2017 року, близько 17:30, в рамках розслідування провадження за фактом ймовірного внесения недостовірних даних до е-декларації головою Національного агентства з питань запобігання корупції детектив НАБУ прибув за місцем проживання родички голови НАЗК з метою вручення повістки прибути на допит. Остання висловила бажання бути опитаною на місці та запросила детектива до квартири. Після допиту у момент підписання протоколу вона зателефонувала своєму синові (чоловікові Голови НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол, замкнула детектива НАБУ у квартирі зсередини та сховала ключа. Поки він знаходився у квартирі, на місце прибула голова НАЗК разом із чоловіком та повідомила працівників НАБУ, які знаходилися ззовні, що викликатиме на місце події ЗМІ. Працівники Бюро викликали 102 та до жодних силових дій не вдавалися. Наразі детектив покинув помешкання свідка. З метою уникнення спекуляцій НАБУ публікує відео з місця події.

Опубліковано НАБУ 10 листопад 2017 р.
Свекруха Корчак закрила слідчого НАБУ

Свекруха голови НАЗК Наталі Корчак закрила слідчого НАБУ у себе вдома. Шок. Відео. Клініка. Слідчий прийшов до неї у справі нашого розслідування про незадеклароване авто, яким користується голова НАЗК: http://bit.ly/2pRqhS3 В принципі, в нашому сюжеті свекруха поводиться ще веселіше. Запальна пані.

Опубліковано BIHUS.info 10 листопад 2017 р.

Нагадаємо, НАБУ розслідує справу щодо факту ймовірного внесення недостовірних даних до е-декларації головою НАЗК Наталією Корчак. Ідеться про нове авто бізнес-класу Skoda Octavia A7, про яке журналісти розповіли навесні, і яке не було відображене в декларації. Тоді йшлося про те, що автомобіль купила свекруха Корчак Надія Тімер-Булатова, яка не мала документів на керування транспортним засобом.

Більш детально про "війну" між НАБУ та НАЗК, а також про "миротворчу місію" Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3181
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація