Сутички, затримання та потерпілі: як минув мітинг на підтримку Стерненка біля Офісу президента

Сутички, затримання та потерпілі: як минув мітинг на підтримку Стерненка біля Офісу президента

Активіста засудили на сім років і три місяці з конфіскацією половини майна.

Сутичками, затриманнями і потерпілими завершився мітинг на підтримку Сергія Стерненка біля Офісу президента в Києві. Акції відбулися і в інших містах країни, але у столиці було найгарячіше.

Нічне протистояння у центрі Києва, розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 24 лютого.

Напередодні Приморський суд Одеси відправив колишнього активіста "Правого сектору" за ґрати на сім років і три місяці з конфіскацією половини майна. Йдеться про справу шестирічної давннини стосовно викрадення депутата однієї з райрад Одеси Сергія Щербича. Його, за свідченнями самоо ж депутата, катували та вимагали скласти мандат.

Сергій Стерненко називає справу політично вмотивованою, переконаний, його давно намагались ув'язнити через активну проукраїнську позицію. Одразу після оголошення вироку біля суду сталися сутички. Ввечері прихильники Сергія Стерненка вийшли на акції в інших регіонах. 

У Києві з обох боків від Офісу президента з'явилися кордони поліції. Людей до будівлі не пропускали. Тому вони зібралися перед шеренгами силовиків. Минуло менше години, як як вулиця Банкова стала вщент заповнена. Згодом люди намагаються прорватись до Офісу президента, але Нацгвардійці їх відтіснили. Вхід пішли фаєри, петарди та газові балончики. Кілька силовиків отримали поранення, а тому потребували медичної допомоги.

Новини України: нічний мітинг на підтримку Стерненка у Києві завершився затриманнями

Новини України: нічний мітинг на підтримку Стерненка у Києві завершився затриманнями

Своєю чергою, нацгвардійці застосували сльозогінний газ. Через пів години силовики почали затримувати людей. З юрби поліцейські висмикнули нардепа Гео Лероса. Сутички розгорталися і вщухали щодесять хвилин. Протестувальники відібрали в силовиків кілька шоломів, один з них підпалили.

Акція тривала до глибокої ночі. За попередньою інформацією, 24 людей затримали і потім відпустили. Поліція повідомила, що майже три десятки силовиків зазнали травм, зокрема опіку очей.

Протестувальники вже анонсували новий мітинг у суботу, якщо до того часу Сергія Стерненка не випустять на свободу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація