Сутички на Позняках: через будівництво АЗС активісти побились із поліцією і розтрощили комплекс

Сутички на Позняках: через будівництво АЗС активісти побились із поліцією і розтрощили комплекс

Фото: twitter.com/Радіо Свобода

Правоохоронці викликали підкріплення на місце бійки.

У Києві напередодні, 4 жовтня, ввечері сталися сутички поблизу вже скандальної будови автозаправної станції.

Як повідомляє кореспондент ТСН, внаслідок бійки щонайменше троє протестувальників і поліцейський отримали травми.

У середу активісти прийшли до АЗС знищувати паркан, за яким майже добудовується об’єкт.

На місце викликали поліцію на чолі з головним районним поліцейським. Він намагався поговорити з місцевими активістами, але в чоловіка полетіли яйця. Після цього було викликано підкріплення з групою правоохоронців у шоломах. Вони штурмували протестувальників, які відповідали камінням.

В результаті є постраждалі, а колони заправки, які були обгорнуті у плівку, знищені. Поліція нічний погром поки не коментує.

Нагадаємо, жителі столичних Позняків уже не перший місяць протестують проти будівництва автозаправки під вікнами багатоповерхівок. Від об'єкта підвищеної небезпеки до найближчого дому люди нарахували не більше 38 метрів і лише 10 метрів до зупинки громадського транспорту. Ініціативна група подала позов до суду проти забудовника, а київська влада видала доручення на припинення робіт.

Земельна ділянка виділялась під будівництво відкритої автопарковки, однак забудовник змінив цільове призначення і почав зводити заправку. Київська влада готова розірвати договір оренди через ці порушення, адже доручення про припинення будівництва не виконується. По фасаду видно, що заправка належить мережі ОККО. Там заявили, що не є забудовником, а всі роботи виконує ТОВ "Гуель парк". Цій фірмі належить об'єкт і земельна ділянка, які "Концерн Галнафтогаз" (ОККО) планує викупити в майбутньому, однак лише за умови добудови та введення заправки в експлуатацію – у повній відповідності з усіма законами і нормами, що діють в Україні. 

Протест проти будівництва АЗС у столиці закінчився сутичками активістів та поліцейських

Протест проти будівництва АЗС у столиці закінчився сутичками активістів та поліцейських

Повʼязані теми:

Наступна публікація