Сусіди вбитого пластичного хірурга незадовго до нападу бачили біля під'їзду підозрілих чоловіків

Сусіди вбитого пластичного хірурга незадовго до нападу бачили біля під'їзду підозрілих чоловіків

Поліція шукає вбивцю Андрія Сотника.

Сусіди пластичного хірурга Андрія Сотника, якого вбили ввечері 2 лютого, бачили біля під'їзду двох підозрілих чоловіків, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Убивця, схоже, знав, коли Сотник мав повертатися додому. Сусіди кажуть, що незадовго до того, як почули постріли, бачили біля під'їзду двох чоловікІв, які ніби чатували на когось.

"Я бачила, что два хлопці туди-сюди ходили. Це була п'ята година вечора", - каже сусідка. 

Спецоперація з розшуку  злочинця триває. Правоохоронці відкрили провадження за фактом умисного вбивства. Однак версії злочину не розголошують. 

"Виїздом встановлено, що внаслідок пострілу вогнепальної зброї вбито мешканця міста Києва, 77-го року народження. У місті Києві введено поліцейську операцію з розшуку та затримання цього злочинця", - каже керівник Шевченківського управління поліції иєва Дмитро Шмейко.

Подробиці резонансної справи: поліція розшукує вбивцю хірурга Андрія Сотника

Подробиці резонансної справи: поліція розшукує вбивцю хірурга Андрія Сотника

Натомість у соцмережах уже почали обговорювати дві версії вбивства. Перша - пограбування. Нібито Андрій ніс у пакеті чималу суму грошей. Друга - помста через невдалу операцію. Андрій справді ніс із собою білий пакет - це видно на кадрах із камери відеоспостереження. Однак убивця його не забрав. У те, що хтось міг помститись Андрію за невдалу операцію, колеги теж не вірять. 

"В основному він виконував реконструктивні операції. Займався ін'єкціями, тобто косметичними процедурами. Був більш відомий серед косметологів. Це були більш реконструктивні. Це були післярубцеві деформації, якісь там відновлення вушної раковини. Тобто як травматолог він мав у цьому досвід", - каже колега вбитого Роман Левицький. 

Убивство відбулося у центрі столиці. Андрій Сотник саме повертався додому. У цьому елітному будинку разом з родиною він винаймав квартиру. Однак не встиг добігти до під'їзду кілька метрів. Камера відеоспостереження зафіксувала момент убивства: видно, як чоловік намагається втекти від нападника. Однак душогуб стріляє в жертву і тікає.

Андрію Сотнику було 42 роки. Він пластичний хірург. Народився в Донецьку, там проживав до початку російської агресії. 2014-го разом із дружиною та 11-річним сином переїхав до Києва. Тут був директором одного з відділень приватної косметологічної клініки. Керував разом із дружиною. 

Кореспондентки ТСН Інна Власова, Євгенія Цвєтанська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація