Суддя, на київський дім якої здійснили напад, напередодні задекларувала додаткові 2,5 млн гривень

Суддя, на київський дім якої здійснили напад, напередодні задекларувала додаткові 2,5 млн гривень

Фото: Антон Страшко / ТСН

Поліція розшукує одного з нападників

Один убитий, один поранений. Так закінчилася спроба пограбування будинку в центрі Києва. Там живуть суддя з чоловіком-адвокатом та дитиною. Зловмисники, яких наздоганяли поліцейські, відстрілювались, а потім іще й кинули гранату. Убитий - найпевніше, один із грабіжників. Поранений – поліцейський, йдеться в ТСН.16.45.

Двоє невідомих напали на чоловіка, коли він повертався надвечір додому. Його скрутили, затягнули в будинок, погрожуючи зброєю, зачинили його дружину і доньку в туалеті, а самого чоловіка почали бити і прострелили йому обидві ноги, аби він віддав гроші та цінності. Зрештою, забравши усе, вони нібито ще й намагалися кинути у будинок гранату, однак жінці начебто вдалося їх вмовити цього не робити. Коли вони втекли, вона викликала поліцію і швидку. Та патрульні вже були на місці, їх викликали сусіди, які бачили бійку під вікнами. Нині про те, що сталося, тут ніхто не говорить.

Поліція ж розповіла, що патрульні помітили підозрілого чоловіка, спробували його зупинити, та він відкрив вогонь.

«Також було використано гранату. Одразу один поліцейський отримав поранення вогнепальне», - кажуть в поліції.

Стріляниною закінчилася спроба пограбування будинку судді в центрі Києва

Стріляниною закінчилася спроба пограбування будинку судді в центрі Києва

Його з простреленою ногою шпиталізували. На пошуки зловмисників кинули спецпризначенців.

«Неподалік місця відходу було знайдено труп чоловіка з вогнепальними пораненнями. Ми вважаємо, що він причетний до скоєння цього розбійного нападу, брав участь в перестрілці», - додають в поліції.

Аби впіймати другого оголосили план "Перехоплення", та він досі не дав результатів. Постраждалого чоловіка прооперували, нині він у лікарні. Дружина - вдома. Нікого не впускає і нікуди не виходить.

Постраждала Наталія Буша - суддя Деснянського райсуду. Будинок, в якому вона мешкає з чоловіком-адвокатом та донькою, за документами належить батькові жінки - Дмитрові Сокуренку. Донедавна судді столичного Апеляційного суду, куди у 2014 його перевели з Донецької області. Крім будинка, у нього є квартира неподалік Лаври, земля під Києвом і дві машини. У самої Наталії - позашляховик і квартира у співвласності з батьком і братом. Місяць тому Наталія внесла зміни в декларацію - майже два з половиною мільйона гривень прибутку від продажу нерухомості у центрі столиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація