Суд зобов'язав повернути "вертолітний майданчик Януковича" попередньому власнику

Суд зобов'язав повернути "вертолітний майданчик Януковича" попередньому власнику

Суд зобов'язав повернути "вертолітний майданчик Януковича" попередньому власнику

Архівне фото

Суди ухвалили два рішення, що усувають АРМА та "Центр організації дорожнього руху" від керування об'єктом.

"Вертолітний майданчик Януковича", що розташований на Парковій дорозі у Києві, знову забрали з розпорядження столичної влади. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Так, Господарський суд Києва 24 січня 2019 року за позовом "Амадеус Ко" виніс рішення, яким заборонив АРМА та КП "Центр організації дорожнього руху", обраному управителем цього майна за результатом відкритого конкурсу, вчиняти будь-які дії щодо управління цим майном. 

Крім того, 6 лютого 2019 року Голосіївський районний суд Києва задовольнив клопотання адвоката "Амадеус Ко" та зобов’язав АРМА повернути зазначений об’єкт нерухомості у користування юридичному власнику.

СТОЛИЧНА ПРОКУРАТУРА ВНЕСЕ ДО СУДУ НОВЕ КЛОПОТАННЯ ПРО АРЕШТ ВЕРТОЛІТНОГО МАЙДАНЧИКА ТА ПЕРЕДАЧУ ЙОГО В УПРАВЛІННЯ АРМА...

Опубліковано Прокуратура міста Києва Четвер, 7 лютого 2019 р.

При цьому захід забезпечення у вигляді арешту майна із забороною відчуження суд не скасував. Столична прокуратура готує нове клопотання до суду про арешт цього майна та передачу його в управління АРМА.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року вертолітний майданчик передали в управління громади Києва. Планувалось комплекс "Парковий" використовувати з культурною та соціальною метою. Зокрема у санітарній авіації - перевозити тяжко поранених бійців з Донбасу. А у листопаді екс-начальнику Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в місті Києві повідомлено про підозру у зловживанні владою у так званій справі "вертолітного майданчика Януковича" - екс-посадовцю інкримінують незаконну видачу дозвільних документів на виконання підготовчих та будівельних робіт ТОВ "Амадеус Ко".

Повʼязані теми:

Наступна публікація