Верховний суд скасував заборону продавати алкоголь у нічний час в Києві

Верховний суд скасував заборону продавати алкоголь у нічний час в Києві

Ілюстрація / Фото: unsplash.com

Незаконною визнано постанову від 2017 року, хоча заборона діє на підставі іншого рішення Київради.

Верховний суд визнав незаконним рішення щодо заборони продажу в Києві алкоголю вночі – від 23:00 до 10 години ранку. Його Київрада ухвалила у квітні 2017 році.

Відповідне рішення опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень.

Постанову Київради №19 / 1023 від 10 квітня 2017 року про заборону продажу алкоголю вночі було визнано незаконною судом першої інстанції - Окружним адміністративним судом Києва, а після цього Київським апеляційним адміністративним судом.

Київрада направила касаційну скаргу, проте Верховний суд залишив попереднє рішення судів. Суд визнав, що рішення Київради про заборону на продаж алкоголю було неправомірним.

Разом з тим, наразі заборона на продаж алкоголю діє на підставі іншого рішення Київради – №1529 / 5593 від 27 вересня 2018 року.

Що думають українці про чергову заборону продажу алкоголю вночі

Що думають українці про чергову заборону продажу алкоголю вночі

Нагадаємо, 27 вересня 2018 року Київрада заборонила продаж алкогольних напоїв у магазинах вночі - від 23:00 до 10:00. Заборона стосується пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин. Але вона не поширюється на заклади ресторанного господарства - кафе, бари, заклади громадського харчування. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація