Суд призначив арешт киянинові, котрий жорстоко побив учителя фізкультури

Суд призначив арешт киянинові, котрий жорстоко побив учителя фізкультури

Фото: ТСН.ua

На час слідства чоловік має перебувати під домашнім арештом у темну частину доби.

Оболонський районний суд Києва обрав запобіжний захід чоловікові, котрий кілька днів тому жорстоко побив учителя фізкультури в столичному ліцеї. Підозрюваний тепер зобов’язаний два місяці перебувати вдома у нічну частину доби, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Конфлікт розгорівся в одному із престижних столичних ліцеїв, коли 4-класник поскаржився батькові на фізкультурника – той нібито кричав і довів дитину до сліз. Пізніше вчитель вибачився перед учнем і його татом, однак це не допомогло уникнути бійки. "Варто подібні речі намагатися вирішувати обопільно, мирно. Але, на жаль, обопільно, і з боку вчителя, і з боку чоловіка, не вийшло домовитися про це. Вони по-чоловічому перейшли, емоції переповнили", - вважає дружина нападника Ольга Свердликова.

Чоловіку, який побив вчителя фізкультури, обрали запобіжний захід

Чоловіку, який побив вчителя фізкультури, обрали запобіжний захід

Рішення суду про нічний домашній арешт для Володимира Даценка означає, що вдень нападник може перебувати, де завгодно, а з 21:00 до 7:00 має бути вдома. Ситуація не вельми подобається іншим педагогам. "Ми повинні приходити на роботу, що, безправні раби якісь? Ми маємо права. Вчителі – це найвища професія, від якої залежить майбутнє нашої держави. У нас багато вчителів бояться на роботу прийти і тепер зробити якесь зауваження, бо тебе звинуватять, що ти підвищив голос і тебе стратять", - каже учитель ліцею №157 Сергій Берендєєв.

Як повідомлялося, в Оболонському районі столиці батько одного зі школярів відгамселив вчителя фізкультури. Сталося все серед білого дня на шкільному подвір’ї. Згодом підозрюваний, якого почали розшукувати правоохоронці, сам прийшов до поліції разом зі своїм адвокатом. Учитель фізкультури Ігор Матвієнко продовжує лікування у медзакладі. Хоч сам він не дуже хоче, щоб його побачили учні у жахливому стані, однак рідні вчителя надали ТСН ексклюзивні фото, зроблені одразу після бійки. "Він здоровий дядько, мене підняв, гупнув о спину. Тоді я втратив трошки свідомість на деякий час, збилось дихання", - розповів учитель Ігор Матвієнко. Його стан коментують лікарі. "Встановлено діагноз: cтрус головного мозку, загальна травма грудної клітки, забій грудної клітки, забій легень", - розповів завідувач відділення політравми лікарні швидкої медичної допомоги Віктор Дорош.

Повʼязані теми:

Наступна публікація