Суд посадив під домашній арешт убивцю чоловіка в київському McDonalds

Суд посадив під домашній арешт убивцю чоловіка в київському McDonalds

Підозрюваний сам прийшов до правоохоронців і зізнався у скоєному.

Голосіївський районний суд Києва посадив під домашній арешт підозрюваного у вбивстві чоловіка біля ресторану швидкого харчування. Владислав Гречанов тепер не може виходити з квартири в нічний час, зобов'язаний здати закордонний паспорт і двічі на тиждень з'являтися на допит до слідчого, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У квітні він ударив кулаком 34-річного чоловіка за куріння в громадському місці. Потерпілий помер від крововиливу в мозок. Поліція два тижні не могла знайти нападника, доки він не здався сам. Йому загрожує 15 років тюрми за навмисне вбивство, але враховуючи прихід із каяттям, прокуратура вже пом'якшила вимоги та попросила лише домашній арешт на час слідства – і суддя погодилася.

Суд Києва посадив під домашній арешт підозрюваного у вбивстві чоловіка біля Макдональдса

Суд Києва посадив під домашній арешт підозрюваного у вбивстві чоловіка біля Макдональдса

Сам Гречанов пояснити подробиці інциденту відмовився. Відомо, що він професійно займається волейболом, тож має добре поставлений удар. "Гречанов сам добровільно з'явився в прокуратуру, заявив, що він дійсно скоїв це діяння. Не ухиляється від слідства", - наголосив адвокат Олександр Маслак. "Те, що він розкаявся – у це важко повірити. Він просто зрозумів, що загнаний у кут. І те, що його відпустили під домашній арешт – знову всім буде робота, будуть його шукати", - вважає мама загиблого Людмила Мінчук.

Раніше повідомлялося, що подруга загиблого Оксана твердить, що Юрій одразу загасив цигарку після зауваження незнайомця, однак тому виявилося замало і він почав ображати курця, а потім вдарив його. Свідок каже, що загиблий був тверезим, поводився адекватно, але не встиг ухилитися від блискавичного удару в скроню. Через цю трагедію без батька залишилася 10-річна дитина.

Повʼязані теми:

Наступна публікація