Суд арештував голову комісії Київоблради та призначив півмійонну заставу

Суд арештував голову комісії Київоблради та призначив півмійонну заставу

Фото: ВО "Свобода" у місті Біла Церква

Вказане судове рішення буде оскаржено в частині розміру грошової застави.

Дніпровський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою голові постійної комісії з питань екології Максиму Запаскіну. 

Про це повідомила прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець у Facebook.

"За клопотанням столичної прокуратури Дніпровський районний суд міста Києва на засіданні 28.04.2017 обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою голові постійної комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Київської облради, якого напередодні прокуратура затримала на хабарі у 10 тис доларів", - написала вона.

Окрім того, суд визначив у якості альтернативи можливість внесення застави у розмірі 600 тис. грн.

Зважаючи на те, що прокурор у судовому засіданні наполягав на заставі у сумі 2,5 млн гривень, вказане судове рішення буде оскаржено в частині розміру грошової застави.

Нагадаємо, прокуратура спільно з СБУ затримали на хабарі у 10 тисяч доларів депутата Київської обласної ради, голову постійної комісії з питань екології Максима Запаскіна.

Своєю чергою, 27 квітня, Служба безпеки України влаштувала обшуки в кабінеті голови Київської облради Ганни Старикової. Очільник регламентної комісії облради Роман Титикало стверджував, що обшуки пов'язані із затриманням хабарника.  

"Обшук проходить у зв'язку з затриманням Максима Запаскіна. СБУ шукає рішення і документи, пов'язані з цими речами – з наданням дозволу на користування надрами за хабар", - пояснив він, додавши, що Стариковій стало зле і їй надають медичну допомогу лікарі швидкої. 

Кілька годин слідчі СБУ проводили обшук у голови Київської облради

Кілька годин слідчі СБУ проводили обшук у голови Київської облради

Повʼязані теми:

Наступна публікація