Сучасні та функціональні квартири – нові підходи до планування житлового простору Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
2107
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Бажаєте жити в Честері? Чому б ні!?

В ЖК "Нова Англія" це можливо, адже вже відкрито довгоочікуваний продаж квартир в новому будинку "Честер" 2-ї черги.

Як і однойменне місто в Великобританії, він розмістився неподалік будинку "Ліверпуль", що у 1-ій черзі. Довкола нього розташовано сквер, дитячий майданчик, літній театр, а трішки далі – школа і дитячий садок.

Унікальна відмінність будинку полягає в концептуально новому плануванні квартир:

"Перш ніж приступити до проектування нового будинку "Честер", ми вивчили побажання існуючих і потенційних інвесторів, сучасні європейські тренди, щодо планування та організації житлового простору з точки зору комфорту і зручності для майбутнього власника квартири. Перед нами стояла чітка задача – створити гармонійне і функціональне планувальне рішення, при якому кожен квадратний метр приміщення повинен використовуватись максимально ефективно", ділиться Руслана Грабко, директор з продажів та маркетингу девелопера Royal House.

Під час проектування будинку проектанти зосередились на основних критеріях:

  1. Оптимальна площа. Вона не повинна бути занадто великою, й у той же час має бути досить просторою.
  2. Ефективність кожного квадратного метра. Немає зайвих закутків, довгих коридорів, які важко, або ж неможливо використовувати.
  3. Планування. Розподіл житлової площі з урахуванням її функціональності, а також можливість вільного планування для створення власного простору, відповідно до смаків та уподобань мешканців.
  4. Ергономіка. Створення персонального життєвого середовища, зручного і комфортного з дотриманням індивідуальних особливостей мешканців.
  5. Гармонія пропорцій. В ній полягає головна особливість, яка робить квартиру цілісною, як з точки зору архітектури, так і дизайну. 

На старті продажів ціни в будинку "Честер" приємно вражають – від 17 480 кв.м. Запланована дата здачі будинку в експлуатацію 4 квартал 2019 року.

Окрім того, існуючі та майбутні інвестори мають шанс не лише обрати для себе найзручніше планування в новому будинку, а й виграти TOYOTA C-HR HYBRYD! Адже триває акція "Дружині квартиру – собі автомобіль" – чи не найкраща пропозиція квітня?!

Нагадаємо, що друга черга міста в місті "Нова Англія" складається з 3-х будинків, які виконані в стилі англійської неокласики і названі на честь трьох міст Англії: "Честер", "Бірмінгем" і "Брістоль". Будинки першої черги міста в місті "Нова Англія": "Ліверпуль", "Кембрідж" та "Оксфорд" вже отримали Сертифікат про готовність об’єкта будівництва до експлуатації.

Дата публікації
Перегляди
2107
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація