Стрілявся і стрибав з балкону: у Києві чоловік здійснив дві невдалі спроби самогубства поспіль

Стрілявся і стрибав з балкону: у Києві чоловік здійснив дві невдалі спроби самогубства поспіль

Фото: Reuters

Про причини такої неадекватної поведінки майже нічого не відомо.

Подвійна спроба самогубства сталася в столиці. Там 64-річний чоловік намагався застрелитись, але минулося лише пораненням, тож коли самогубець трохи прийшов до тями, то на очах у родини, бригади "швидкої" та патрульних вибіг на балкон і намагався викинутися з третього поверху, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу киянин із травматичної зброї чоловік вистрелив собі в рот – зброя спрацювала, але куля застрягла в піднебінні. Її витягли та почали оформлювати інцидент, коли самогубця схопився з місця та побіг на балкон – від стрибка його врятувала блискавична реакція одного з копів. "Навіть не знаю, як я за ним встиг добігти. Єдине питання у нього було, чому не спрацювала зброя", - розповів патрульний Максим Леонов.

У столиці 64-річний чоловік два рази підряд здійснив невдалі спроби самогубства

У столиці 64-річний чоловік два рази підряд здійснив невдалі спроби самогубства

Про те, що змусило чоловіка так наполегливо зводити рахунки з життям, родичі говорити не хочуть. Однак у поліції кажуть, що останні півроку киянин знаходився в депресії. Сусіди цим випадком здивовані, родину називають порядною, а чоловіка – військовим у відставці. "За ним службовий автомобіль приїздив, завжди в білій сорочці ходив", - пригадують вони. І додають, що нещодавно в чоловіка буцімто почалися проблеми зі здоров’ям.

Врятованого після двох спроб самогубства киянина доправили до лікарні, аби залатати рани та провести консультацію з психологом.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація