Стрілянина приватних охоронців по муніципальній варті в Києві визнана хуліганством

Стрілянина приватних охоронців по муніципальній варті в Києві визнана хуліганством

Фото: Інформатор

Таке трактування подіям дали в столичній прокуратурі.

Представники муніципальної варти, які постраждали під час сутички у Голосіївському парку столиці, шоковані ходом розслідування їхньої справи. Бійці переживають, що кримінальну справу про замах на їхні життя просто розвалюють, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ветеран Андрій Колумбет пройшов війну без поранень та контузій, проте в рідному Києві його ледь не позбавили ока: "Зараз дуже тяжко розходиться кров, не хочуть робити хірургічне втручання, бо є процес відновлення, на початковому етапі є". Ця історія розгорнулася в парку імені Рильського, де приватна охоронна фірма начебто хотіла допомогти підприємцям вести нелегальний бізнес у лісопарку, а хлопці з муніципальної варти намагалися перешкодити: "Тільки-но ми під’їхали – і одразу стрілянина". Андрію вистрелили в око з рушниці.

Бійці муніципальної варти шоковані ходом розслідування щодо сутички у Голосіївському парку

Бійці муніципальної варти шоковані ходом розслідування щодо сутички у Голосіївському парку

Поранили ще трьох муніципалів – в них травми від ножа, картечі та від куль. Затримали 5 працівників охоронної фірми, але за ґратами нині не сидить ніхто. "Трьох випустили одразу, я навіть не зрозумів, чи був по них суд. І тільки два фігуранти", - пояснив Андрій Колумбет. Це Акбар Магнієв та Сергій Лещенко, засновник охоронної фірми "Варта 1". Вийти з ними на зв’язок за їхньою адресою неможливо. Сам Сергій у суді наголошував, що його теж поранили і він не винен, тому майже одразу вийшов під заставу, заплативши трохи більше 150 тисяч гривень.

У свідомій стрілянині по людях правоохоронці вгледіли банальне хуліганство – постраждалі шоковані таким трактуванням подій. Начальник муніципальної варти Ігор Марі каже, що в його тілі після тодішніх подій з’явилося 7 отворів – два від куль і п’ять від картечі. Постраждалі вважають, що справу розвалюють навмисно, бо організатор стрілянини – близький родич колишнього керівника поліції Києва. "Безкарність породжує таке ставлення", - кажуть вони. І обіцяють не дозволити сховати свою справу під сукно.

Кореспондентка ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація