Стрілянина на Позняках: сторони конфлікту розбіглися від копів та не подали заяв про злочин

Стрілянина на Позняках: сторони конфлікту розбіглися від копів та не подали заяв про злочин

Фото: УНІАН

Відкрите кримінальне провадження за статтею "хуліганство".

У спальному районі Києва, на Позняках, дві компанії спершу голосно з'ясовували стосунки, потім взялися вирішувати конфлікт травматичною зброєю. В результаті - двоє поранених і жодної заяви у поліцію, бо обидві сторони конфлікту від поліції переховуються, йдеться у ТСН.16:45.

Мешканці будинку на Княжому Затоні розглядають плями крові на асфальті і по крихтах відтворюють події минулої ночі.

"Це, напевно, не наш мешканець, у нас дуже багато квартирантів", - кажуть місцеві.

"Ми тільки вчора ввечері приїхали, це було наше перше видовище. Я питаю: "гопники у вас тут є?". Каже: "гопників не бачив з 15 років". І тут – постріли, бійка, крики, мат, потім приїхала поліція, все дуже швидко. Так нас зустріли", - розповідають туристи, які тільки приїхали до столиці.

Нічна бійка переросла у стрілянину за лічені хвилини. Свідки кажуть, вогонь вели обидві сторони конфлікту. А коли почали приїжджати швидкі та копи, розбіглися. Однак поранення у живіт та ноги завадило покинути місце пригоди 41-річному чоловікові та його сину. Їм надали медичну допомогу на місці, від шпиталізації вони відмовилися. А нині уникають спілкування ще й з правоохоронцями.

"З їхніх слів, вони виїздили автомобілем BMW із двору будинка, при цьому перегородили проїзд чоловікам, і від цього розпочався конфлікт", - пояснює речник поліції Києва Оксана Блищик.

Але це ще перевірятимуть, бо чоловік, який озвучив цю версію, назвався фальшивим іменем. Знайти учасників конфлікту поки не вдалося.

"Кримінальне провадження, незважаючи на те, що немає показів і заяв від потерпілих, ми, звісно, розпочали. Це хуліганство ч.4 ст.296 ККУ", - повідомила Блищик.

За таке хуліганство за ґрати можна потрапити на 7 років.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація