Стовпопад на Шулявському мосту: інші електроопори теж були закріплені ненадійно

Стовпопад на Шулявському мосту: інші електроопори теж були закріплені ненадійно

Фото: із соцмереж

У результаті інциденту постраждало дев'ять автівок.

Шулявський міст, який мав простояти без аварій пів століття, почав "втомлюватись" менш ніж за рік. Через учорашнє падіння електроопор на шляхопроводі у Києві правоохоронці відкрили кримінальне провадження. До пізньої ночі комунальники розчищали місце інциденту — прибирали стовпи та обрізали дроти електромереж.

Про це йдеться 16 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

Падіння стовпів та дротів тривало буквально кілька секунд. Після цього одна з основних магістралей Києва зупинилася у заторі. Сьогодні рух відновився, але тимчасово без світла. Окрім трьох відірваних опор, комунальники демонтували ще шість. Під час перевірки виявилось: вони теж закріплені ненадійно.

Чи була вся конструкція змонтована правильно, уже з’ясує слідство. Його розпочали правоохоронці. Будуть перевіряти і чиновників, які приймали роботи, і компанію, яка їх виконувала. Нині ж тривають експертизи, які мають встановити, чому опори впали.

Менше року від ремонту: чи є вже версії причини "стовпопаду" на Шулявському мості

Менше року від ремонту: чи є вже версії причини "стовпопаду" на Шулявському мості

"Також буде перевірено підприємство-підрядник в особі "Північноукраїнського будівельного альянсу", яке здійснювало монтаж вказаних електроопор, і встановлював причинно-наслідковий зв’язок між інцидентом та їхніми діями", — каже заступник прессекретаря Київської міської прокуратури Ігор Разумей.

Саме підрядна організація відповідальна за інцидент, повідомив Віталій Кличко. Рівно рік тому він відкривав Шулявський шляхопровід на квадроциклі і в костюмі Санта-Клауса.

У результаті інциденту постраждало дев'ять автівок. На щастя, минулося без людських жертв.

Шулявський шляхопровід фактично зводили наново від березня до грудня 2019 року. Протягом цього часу навколо об’єкта неодноразово спалахували скандали, зокрема, щодо нібито непрозорого тендеру на будівництво та його вартості, яка від початку робіт зросла більш ніж утричі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація