У Києві жінка тримає тридцятьох кіз: що кажуть на це сусіди

У Києві жінка тримає тридцятьох кіз: що кажуть на це сусіди

Фото: ТСН

На якій саме вулиці живе власниця зі стадом, можна відчути за запахом - сильно смердить.

У Києві в Святошинському районі жінка тримає тридцятьох кіз. Щодня вона жене їх пастися в сусідній лісок. Рогаті вправно петляють поміж висоток та припаркових машин. А коли перебігають дорогу, то транспорт зупиняється.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли столичні кози вертаються додому із прогулянки, то зупиняють транспорт, що рухається. Пригальмовують і пішоходи.

Одні кози біжать, інші йдуть поволі. Деякі встигають по дорозі видертися на дерево, аби зірвати листочок. Днями один з них залишив слід від копита на припаркованому авто.

Власниця рогатих пані Ганна з козами живе в приватному секторі. На якій саме вулиці можна відчути за запахом - сильно смердить. Хата ділиться на дві сім'ї. Так, де частина козиної власниці, видно по сміттю. У пакетах капустиння, горохвиння та інше гниляччя.

Сміттям захаращений увесь двір. Поміж торбів є стежка, якою кози вправно забігають і задираються хто на що.

Сусіди підтверджують, що цапки та кізочки тут самі паруються, народжують і ростуть. Живуть просто неба, бо сарай майже завалився.

Через антисанітарію, кажуть, тут стадом бігають іще й пацюки та миші.

Столичні рогаті: у Києві жінка тримає тридцятьох кіз

Столичні рогаті: у Києві жінка тримає тридцятьох кіз

Чи можуть сусіди вплинути на такого сусіда? Нині санітарної чи ветеринарної служб немає. Вони об'єднані в одну структуру Держпродспоживслужбу. Епізоотологиня Валентина Сергіївна знає всіх святошинських кіз, бо щороку за графіком бере в них аналізи і робить щеплення. Тому до козячого здоров'я тут претензій немає.

А от щодо антисанітарії, то претензії мають бути найперше в сусідів. Вони мусять виписати все в своїй скарзі.

"Ми б могли зробити вихід. Але за 4 роки не було жодної скарги від громадян, сусідів чи інших небайдужих", - каже заступник керівника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Роман Матвійчук.

Козячі сусіди ж твердять, що за роки вже протоптали стежки до різних структур. Скрізь відповідь одна, що це приватна власність, кажуть сусіди.

Повʼязані теми:

Наступна публікація