Водій був у стані алкогольного сп’яніння.
Столичні патрульні напередодні, 30 червня, о п’ятій ранку не впустили на пішохідний міст автомобіль, повідомила пресслужба відомства.
Інспектори побачили, як автомобіль SsangYong їздив газоном та намагався заїхати на пішохідний міст. Патрульні зупинили водія за порушення правил дорожнього руху. Крім того, виявилося, що він був у стані алкогольного сп’яніння. Драгер показав 0,58 проміле.
Патрульні склали адміністративний протокол за кермування у стані сп’яніння і виписали постанову за вчинене ним порушення ПДР.
Нагадаємо, усередині червня хулігани на авто проїхались новим столичним мостом. Відео цієї події пасажирка авто виклала в Instagram, також це зафільмували випадкові перехожі. Поліція Києва встановила, що водій Mercedes раніше вже був позбавлений судом права керування автівкою за керування в стані сп’яніння та має декілька постанов за керування, будучи позбавленим такого права.