Столичні лікарі у респіраторах, масках та спецодязі вчилися протидіяти коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
848
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Столичні лікарі у респіраторах, масках та спецодязі вчилися протидіяти коронавірусу

Такі навчання відбудуться по усій країні.

У столиці в семи лікарнях облаштували бази для імовірних хворих на коронавірус. Три з них – для дорослих, три – для дітей та одна – для вагітних. В одному із інфекційних відділень київської лікарні вдень 28 лютого провели тренувальне навчання, як виявляти і транспортувати хворого з коронавірусом, про це в сюжеті ТСН.19:30.

До Олександрівської лікарні сьогодні прийшов чоловік, який нібито приїхав з Італії і вже три дні у нього спостерігається кашель, температура, головний біль. Дізнавшись про це, лікарі оперативно одягають захисний одяг, і повертаються до "хворого". Вони проводять ретельний огляд "пацієнта", зокрема вимірюють йому температуру тіла.

Нібито запідозривши коронавірус, медики повідомляють про це спецбригаді, яка заходить до кабінету в спеціальних комбінезонах і респіраторах. Псевдопацієнта, якого начебто підозрюють у тому, що він хворий на коронавірус, екстрено евакуюють до інфекційного відділення Олександрівської лікарні.

У столиці провели тренувальне навчання на випадок спалаху коронавірусу

У столиці провели тренувальне навчання на випадок спалаху коронавірусу

Далі чоловіка, який вдає хворого, перевіряють по-справжньому, зокрема роблять спеціальний аналіз. І всі дії медиків транслюють наживо на екрані. Медики нарікають, що наразі проблема у тому, що в Україні немає тестів, які дозволяють діагностувати коронавірус за 15 хвилин. Їх замовили в Китаї і партія до нас тільки їде.

"Ми чекаємо (тести-ред.) третього березня і розмитнення до 10 березня. Їх буде не багато", - каже новий санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Такі навчання, наголошує Віктор Ляшко, пройдуть по всій країні. А ще будуть тренінги для епідеміологів та вірусологів. Мер Києва Віталій Кличко, який завітав на навчання, каже, що в столиці у семи лікарнях облаштували бази для ймовірних пацієнтів.

Загалом, з півтисячі ліжок та бокси є у дитячих, дорослих лікарнях і у пологовому. У разі ж загострення ситуації визначені цілі корпуси, які повністю відведуть для недужих.

Інна Боднар

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
848
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація