Столичні копи отримали уроки англійської мови

Столичні копи отримали уроки англійської мови

Фото: УНІАН

Якості цієї роботи поки що не помітно.

У Києві завершився перший етап вивчення англійської мови українськими поліцейськими. На уроки в 15 британських вчителів пішло 120 годин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Організаторами стали Британська рада в Україні, посольство США та організація Capital English. "Ми розробили певний сценарій і певний словник, який стане в пригоді вам для спілкування з іноземними туристами", - розповіла про програму заступниця посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзі. Поштовхом стало "Євробачення", підготуватися до якого копам і допомогли іноземці. "У вивченні англійської важлива практика! Важливо спілкуватися чи не щодня", - переконана поліцейська Олександра Бароян.

Експеримент ТСН: чи здатні українські копи зрозуміти іноземного туриста

Експеримент ТСН: чи здатні українські копи зрозуміти іноземного туриста

Лекції слухали 600 студентів у погонах, але на врученні дипломів частина патрульних розгубилася навіть від найпростіших запитань. Ті, хто не зміг відповісти на питання про враження від цієї програми, виправдовується, що працюють завжди з напарником, а хоча б один із копів мову іноземного спілкування знатиме. "Найбільш вражаюче – це бачити результати, наскільки впевнено ці поліцейські говорять англійською зараз", - каже директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс. Уже незабаром організатори обіцяють розпочати другий етап уроків англійської для поліції – тоді до вивчення залучать командирів відділень та батальйонів.

Натомість експеримент ТСН у центрі столиці дає не надто втішний результат – навіть ті копи, що патрулюють Хрещатик, Поділ та урядовий квартал, самотужки та швидко відповісти на запитання англійською мовою не можуть.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація