Столична поліція перевірила понад 60 "замінованих" об'єктів

Столична поліція перевірила понад 60 "замінованих" об'єктів

Фото: ТСН.ua

Вибухівку не виявили.

Столична поліція закінчила перевірку анонімного повідомлення про замінування 61 об'єкта. Вибухових речови не виявлено.

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

Фахівці перевірли 20 житлових будинків, вісім пологових будинків, 11 дитячих садочків, 22 торгових центрів, посольства і мостів.

Кримінальне провадження слідчі Печерськооо управління поліції розпочали за статтею завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Санкція - до шести років позбавлення волі.

Як повідомлялося, 20 вересня анонім повідомив про наявність вибухівки у низці будівель. Повідомлялося про загрозу вибуху в київських пологових будинках (№1, №2, №3, №5, №6), міських клінічних лікарнях №4 та №5 і Онкологічному центрі міської клінічної лікарні №11, а також у дитсадках: "Планета дитинства", Baby Star, "Арістотель", "Монтессорі", "Орлятко", "Осокорки", "Проліски", "Лісовий дзвіночок", "Веселка", "Ромашка", "Гроно".

Водночас були "заміновані" торгові центри Gulliver, Ocean Plaza, Globus, Retroville, "Метроград", "Комод", ЦУМ, Art Mall, "Проспект", "Караван", "Метрополіс", "Квадрат", "Аркадія", Dream Town, "Лимон", New Way, Rive Gauche, "Магеллан", "Атмосфера", "Променада" і "Україна". 

Столичний суд обирає запобіжний захід Олексію Бельку, який погрожував підірвати міст Метро

Столичний суд обирає запобіжний захід Олексію Бельку, який погрожував підірвати міст Метро

Повʼязані теми:

Наступна публікація