Степанов назвав регіон, який наступним вийде з "червоної" зони карантину

Степанов назвав регіон, який наступним вийде з "червоної" зони карантину

Фото: УНІАН

Епідситуація в Києві покращилася, каже Степанов.

Київ незабаром вийде з "червоної" зони карантину. Міністерство охорони здоров'я вже подало відповідну ініціативу до Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 27 квітня.

За його словами, в столиці немає перевищень за показниками, визначеними МОЗ (кількість хворих, госпіталізацій, завантаженість ліжок з киснем). І Київ одразу переведуть до "жовтого" рівня карантину.

"Наступним регіоном, який буде виведено з "червоного" рівня і переведений до "жовтого" рівня - це буде місто Київ. За всіма показниками місто Київ вже продемонструвало, що немає перевищення за нашими критеріями, маркерами. Ми вже зробили відповідне подання за моїм підписом на комісію ТЕБ і НС для того, щоб провести засідання і вивести Київ з "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки", - заявив голова МОЗ.

Фото: Міністерство охорони здоров’я України

Як повідомлялося, київський мер Віталій Кличко заявив, що жорсткий локдаун в Києві може бути скасовано вже 30 квітня 2021 року.

Нагадаємо, на Великдень-2021 киян та гостей столиці закликають дотримуватися обмежень через складну ситуацію з поширенням коронавірусу. Для безпечного святкування міська влада Києва затвердила особливі вимоги до проведення релігійних заходів на Великдень. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація