Станцію метро "Вокзальна" у години пік закриватимуть на вхід через ремонт ескалатора

Станцію метро "Вокзальна" у години пік закриватимуть на вхід через ремонт ескалатора

Фото Олександра Бежевця / ТСН.ua

Від 6 до 26 серпня на "Вокзальній" проведуть ремонт ескалатора.

Від 6 до 26 серпня на станції метро "Вокзальна" проведуть позаплановий ремонт одного із трьох ескалаторів. У зв’язку з цим у пікові години можливе обмеження (закриття) станції на вхід.

Про це повідомили у КП "Київський метрополітен".

Такий механізм дозволить вивезти пасажирів, які прибули на станцію, та уникнути скупчень людей на платформі з міркувань безпеки.

Комунальне підприємство перепрошує за тимчасові незручності та закликає пасажирів уважно дотримуватися правил поведінки на ескалаторах для уникнення травмувань та поломок у роботі обладнання.

 

На Вокзальній відремонтують ескалатор ***** З 6 по 26 серпня на станції «Вокзальна» проводитиметься позаплановий ремонт...

Опубліковано КП "Київський метрополітен" Середа, 5 серпня 2020 р.

Загалом у Київському метрополітені працює 122 ескалатори. Планові капітальні ремонти (коли ескалатор повністю розбирається, перебирається, проводиться заміна зношених запчастин тощо) проводяться орієнтовно раз у 6-8 років після пробігу до 150 тис. км.

Нагадаємо, на столичному фунікулері тривають щорічні ремонті роботи. Оновлений фунікулер чекатиме на пасажирів після 21 серпня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація