Стало відомо, ким виявилися хлопці, яких спіймав Кличко за малюванням графіті

Стало відомо, ким виявилися хлопці, яких спіймав Кличко за малюванням графіті

Стало відомо, ким виявилися хлопці, яких спіймав Кличко за малюванням графіті

Фото: Віталій Кличко/Тelegram

Хлопці насправді замальовували рекламу наркотиків.

Хлопці, яких спіймав Кличко за малюванням графіті, насправді замальовували написи із телеграм-каналами, які поширюють наркотики. Один з графітчиків пройшов війну на Донбасі, а інший - був поранений на Майдані.

Про це повідомив один з керівників "Муніципальної варти Києва" Сергій Бондар.

"Віталію Кличко, сьогодні вночі Ви впіймали двох моїх друзів, які замальовували "наркоманські" графіті. Вони цим займаються постійно. Свого роду культурний спротив повальній наркоманії серед молоді. Обох знаю багато років. З найкращого боку. Один пройшов війну. Йому вдалось від Вас втекти. Інший - Синиця Ярослав. Поранений на Майдані. Йому тітушки рознесли пів голови. Тому навіть не намагався від Вас тікати", - написав він.

Бондар попросив мера переглянути ситуацію під іншим ракурсом.

"На Ярослава складено адмінпротокол. В той час, коли варто було б подарувати хлопцям по три відра фарби. Комунальники відверто не справляються", - написав Сергій.

Він додав, що зараз саме час на рівні мера "посприяти волонтерам, які чистять наше місто від наркоманії та деструктиву".

 

Віталій Кличко, сьогодні вночі Ви впіймали двох моїх друзів, які замальовували наркоманські графіті. Вони цим займаються постійно. Свого роду культурний спротив повальній наркоманії серед молоді. Обох знаю багато років. З найкращого боку. Один пройшов війну. Йому вдалось від Вас втекти. Інший - Синиця Ярослав. Поранений на Майдані. Йому тітушки рознесли півголови. Тому навіть не намагався від Вас тікати. Хотілось би, щоб Ви переглянули цю ситуацію. Під іншим ракурсом. Я також неодноразово замальовував телеграм-канали, які поширюють наркотики. Доводилось і розбивати обличча тим хто їх малює. Бо реально ж засрали все місто. На Ярослава складено адмін-протокол. В той час, коли варто було б подарувати хлопцям по три відра фарби. Комунальники відверто не справляються. Самий час на рівні мера посприяти волонтерам, які чистять наше місто від наркоманії та деструктиву.

Опубліковано Сергієм Бондаром Неділя, 26 липня 2020 р.

До слова, хлопці написали на стіні будинку на Стрілецькій "White lives matter" (у перекладі – "Білі життя важливі").

Нагадаємо, Віталій Кличко повідомив, що ввечері 25 липня під час прогулянки центром столиці спіймав двох молодиків, які "виписували графіті на стіні одного з будинків". Він викликав поліцію, на Ярослава склали протокол, а Артем утік.

Повʼязані теми:

Наступна публікація