Стало відомо, хто намалював підроблене графіті Бенксі на Подолі

Дата публікації
Перегляди
5122
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Це виявилося піар-акцією для мережі електрозаправок.

Підроблене графіті вуличного художника Бенксі у Києві на Подолі намалювала команда студії дизайну "Yabloko ideas studio".

Про це компанія повідомила 2 серпня на своїй сторінці в Facebook, додавши до повідомлення фото і відео, як створювався малюнок.

У "Yabloko ideas studio" заявили, що графіті "під Бенксі" було піар-акцією для мережі електрозаправок, одна з них яких розташована саме поруч з малюнком.

"Коли ми бомбили графіті, то звичайно ж не припускали глобальність цього хайпу, але вийшло навіть більше охоплення, ніж очікували", - заявили в компанії.

Нагадаємо, у Києві в ніч проти 27 липня з’явилося графіті, підписане таємничим вуличним художником Бенксі. На графіті зображений орел з двома головами, кожна з яких нагадує пістолет з бензинової автозаправки. 

Графіті з’явилося в ніч виступу у Києві легендарного британського гурту Massive Attack. Деякі фани Бенксі стверджують, що вуличним митцем може бути музикант гурту Роберт Дель Наджа. Міста, де виступали Massive Attack, часто збігаються з місцями, де з'являються малюнки Бенксі. До того ж, Дель Наджа сам є художником графіті і малював обкладинки для альбомів свого гурту.

Видання "Хмарочос" надіслало запит на офіційний сайт художника, щоб підтвердити або спростувати автентичність зображення. У відповідь надійшов лист з інформацією, що це не малюнок Бенксі. 

Найбільша в світі виставка робіт безликого вуличного художника Бенксі відкрилася у Риммі

Найбільша в світі виставка робіт безликого вуличного художника Бенксі відкрилася у Риммі

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5122
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація