Стало відомо, чи усі столичні школи відкриються 1 вересня

Стало відомо, чи усі столичні школи відкриються 1 вересня

Фото: КМДА

Змінено графіки приходу дітей до школи, відкрито додаткові входи, розроблені напрямки руху учнів та збільшено час на перерви між уроками.

Усі столичні школи відкриються 1 вересня.

Київ починає новий 2020-2021 навчальний рік у звичайному для школярів форматі, але в нових умовах.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Перший заступника голови КМДА Валентин Мондриївський зауважив, що були розроблені нові правила відвідування шкіл та алгоритм дій у разі виявлення хворої дитини.

"Школи Києва готові працювати у нових реаліях. Кожний ранок буде починатися з вимірювання температури учням та працівникам і продовжуватися п'ятихвилинками здоров’я", – зазначив він.

За словами Мондриївського, змінено графіки приходу дітей до школи, відкрито додаткові входи, розроблені напрямки руху учнів та збільшено час на перерви між уроками.

"Київ першим розробив та затвердив Регламент освітнього процесу та виділив 33,3 млн грн на усі необхідні дезінфікуючі засоби для безпеки учнів та працівників. Ми обов’язково повернемось до звичайного життя, без карантинних обмежень. Зараз розпочинаємо навчальний рік у зрозумілому для суспільства режимі навчання, але ми готові до будь-яких змін в епідемічній ситуації міста. Безпека дітей найголовніше", – сказав чиновник.

Мондриївський додав, що розроблено декілька сценаріїв організації освітнього процесу у закладах освіти столиці, до яких готується місто. У тому числі розглядається і застосування змішаної форми навчання – очної та дистанційної.

"Кожний заклад освіти в умовах карантинних обмежень має обрати свою модель навчання та бути готовим до викликів пандемії", - підсумував він.

Як світ дає раду з пандемією в новому шкільному році

Як світ дає раду з пандемією в новому шкільному році

Нагадаємо, раніше стало відомо, що 1 вересня у школах розпочнуться навчання. У "зелених" та "жовтих" зонах у класі вчителі можуть працювати без маски за умови дотримання відповідної дистанції або з використанням захисного щитка. Але у зонах з "червоним" рівнем епідеміологічної небезпеки занять не буде. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація