Справедливим відключенням бути: уряд врегулює графіки у Києві – експерт назвав дату

Справедливим відключенням бути: уряд врегулює графіки у Києві – експерт назвав дату

У Києві мають врегулювати нерівномірні відключення світла / Колаж / Фото: ТСН.ua

У Києві більше відключень світла, ніж в інших містах України.

Директор енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимир Омельченко наголосив, що у Києві в середньому у 2-3 рази більше відключень світла, ніж загалом по Україні. За його словами, постанова уряду має врегулювати цю нерівномірність вже від 24 червня. 

Про це він розповів в ефірі "Київ24".

"Та методика, яка існувала і існує поки що, затверджена в наказах Міненерго. Вона не враховує критичну інфраструктуру, яка розташована в Києві, яка працює не на киян, а на всю країну. Але вона відбирає ліміти саме у киян. І внаслідок цього, наприклад, у багатьох регіонах були відключення по дві години, то у Києві можуть бути по 8-10 годин. Постанова уряду має врегулювати цю нерівномірність від 24 червня – ця постанова буде діяти і я думаю, що все ж таки буде досягнута якась справедливість", — розповів експерт.

Нагадаємо, голова Спілки споживачів компослуг зазначив, що пережити зиму буде легше у приватному секторі, аніж у багатоквартирному будинку. Експерт радить шукати можливість переїхати до інших міст, де буде світло, чи до приватного сектора.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація