Спорткомплекс Порошенка, який оштрафували через порушення карантину, не планує зачинятися

Спорткомплекс Порошенка, який оштрафували через порушення карантину, не планує зачинятися

Спорткомплекс Порошенка, який оштрафували через порушення карантину, не планує зачинятися

Фото: із соцмереж

Комплекс планує оскаржити дії силовиків в судовому порядку.

Керівництво спорткомплексу "5 елемент", який належить колишньому президенту Петру Порошенку, вважає, що не порушувало жодних правил карантину вихідного дня, а те, що їхню роботу припинилі поліцейські, - пов'язують з політичним тиском. 

Про це сказав юрист комплексу Валерій Річек, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Ми спортивно-оздоровчий комплекс, і у нас в штаті працює велика кількість реабілітологів, ми маємо право надавати послуги реабілітації безпосередньо від хвороб або травм і відновлювати своє здоров'я", - заявив він і додав, що в постанові уряду про так званий "локдаун вихідного дня" немає заборони на діяльність оздоровчих закладів.

Генеральна директорка комплексу Наталія Щербій зазначила, що співробітники вийшли працювати з дотриманням всіх санітарних норм.

"Наш комплекс має площу в 18 тис. квадратних метрів тільки в будівлях і ще відкритий майданчик. Всього більше 25 тис. квадратних метрів. Ситуація має політичний підтекст", - сказала вона.

Зазначимо, що на своєму сайті "5 елемент" позиціонує себе як "фітнес-центр" та "клуб здорових задоволень". Нині заклад на сайті розмістив розклад заходів на наступні вихідні – 21 та 22 листопада. З цього випливає, що комплекс не планує дотримуватися карантину вихідного дня.

Нагадаємо:

  • У суботу ,14 листопада, під час рейду правоохоронці виявили, що "5 елемент" у Подільському районі працює у звичайному режимі і виписали адміністративний протокол.
  • "Поліцейські попередили адміністрацію про адміністративну та кримінальну відповідальність, однак, у відповідь почули відмову припинити роботу і впустити поліцейських у приміщення", - розповіли правоохоронці. 
  • На спорткомплекс склали адмінпротокол. Окрім того, розпочато кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням. Власникам загрожує від 17 тисяч гривень штрафу до трьох років позбавлення волі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація