Спочатку подумав, що це розіграш. Підприємець Катющенко розповів ТСН, як дізнався про проросійські білборди

Спочатку подумав, що це розіграш. Підприємець Катющенко розповів ТСН, як дізнався про проросійські білборди

Спочатку подумав, що це розіграш. Підприємець Катющенко розповів ТСН, як дізнався про проросійські білборди

Фото: ТСН

Чоловік не знає, хто міг вчинити провокацію проти нього.

Київський підприємець Олег Катющенко, фото якого з’явилось на провокативних білбордах по всьому Києву, дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.

Олег переконаний, що не має ворогів, він завжди займав проукраїнську позицію і не має жодних політичних амбіцій. Підприємець прокоментував чутки та факти про себе, які нині ширяться Мережею.

-          Коли ви дізналися про білборди?

-          Десь об 11 вечора (29 січня). Друзі почали писати, скидати цю інформацію. Мій партнер надіслав мені повідомлення з текстом: "Олег, ти серйозно?!". Я взагалі не розумів, про що мова. Потім думав, що це хтось з друзів мене "розводить". В мене немає фейсбука, тому навіть не знав, де що подивитись. А потім все більш серйозно – мені писали, і дзвонили. І друзі, і партнери. До другої ночі.

Спочатку думали, що це розмістила компанія, яка займається щитом, на якому першому побачили. Але потім зрозуміли, що вони б нізащо такий меседж не дозволили б собі розмістити. На ранок стало все більш серйозно, і з СБУ мені телефонували.

-          У вас є вороги, які могли б це зробити?

-          Ні. В усій цій історії для мене найдивніше, що я не можу навіть придумати, хто це міг зробити. Дуже цікаво, хто ж це зробив. Якщо вдасться зрозуміти, хто це зробив, хочеться цим людям просто в очі подивитись – навіщо ви це зробили. В мене немає особистих ворогів, я людина спокійна.

В мене немає політичних амбіцій, не збираюсь цим займатись. Те, що я був помічником депутата – так це мій приятель хороший, я його консультував, а він мені запропонував зробити посвідчення "на громадських засадах".  Потім я йому це посвідчення віддав.

В частині бізнеса, в мене немає великих державних замовлень, я з цим не працюю.

Невідомі заклеїли рекламні щити проросійськими гаслами з портретом київського підприємця

Невідомі заклеїли рекламні щити проросійськими гаслами з портретом київського підприємця

-          У фейсбуці писали, що ви працюєте з російськими компаніями, що через це могли зробити?

-          У 2012 році я став власником ліцензії технології "Юрітек" - це підйом та стабілізація залізобетонних конструкцій, тобто ми рятуємо будинки. 2013 року мені, як власнику ліцензії, запропонували стати співвласником компанії в Росії (на 51%), яка користувалась ліцензією. Тоді я бував у Росії. Але коли почалась війна, я з Росії поїхав. В компанії залишаюсь на 51% власником, не отримую там ані зарплати, ані якихось виплат. Я давно поставив питання перед ліцензіарами, що я маю вийти з ліцензійної угоди. Цей процес, щоб їм не залишилась ліцензія, дуже тривалий і в нас зараз ще не судові, але передсудові непрості перемовини з ними. Але їх я не підозрюю, їм це навряд чи цікаво.

-          Тобто ви зовсім нікого не підозрюєте?

-          Не можу уявити, хто може займатись такими дурницями. При цьому вкладати гроші. Як мені пояснили, це дуже великі гроші, щоб надрукувати такі великі площі. Не знаю скільки саме це може коштувати, але щоб і надрукувати, і якісь вишки замовити, і розклейників серед ночі це все робити… Комусь це дуже потрібно.

Як відомо, виконавців нічної проросійської диверсії впіймали, і вони дають свідчення в Службі безпеки. За чорну роботу їм платили по 2000 гривень. Усі незаконно розміщенні рекламні сюжети, що містили проросійську пропаганду, були прибрані. Загалом було виявлено 17 рекламних постерів на 10 білбордах у різних місцях.

Усі незаконно розміщенні рекламні сюжети, що містили проросійську пропаганду, були оперативно прибрані співробітниками...

Опубліковано Київська міська державна адміністрація - КМДА Четвер, 30 січня 2020 р.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація